Dovezeno do: Praha

Dovoz Audi A6 z Německa

Dovoz Audi A6 z Německa, opravdu krásná Audinka… Allroad 3.0tdi s 235 kw motorem, bylo dobrodružství :-). Supr klient, ofic.dealer Audi, prověřené, nebourané auto ve stavu téměř nového auta. Vše šlo velmi dobře, až do doby, kdy klient Audinku zaplatil elektronickým převodem.

Stav Audinky je na videu… nebylo co dodat 🙂

Platba byla prioritní…a co se stalo? Peníze dorazily na druhý den v 16 hodin!!! Víte proč? Poněvadž banka tuhle transakci vyhodnotila jako rizikovou…. majitel svého účtu, převádí peníze k dealerovi Audi do Německa….může mě někdo říct, co je na takové transakci rizikového? Co čekáte, že jsme tam nakupovali? Drogy? 🙂  Myslím si, že kdyby někdy někdo přidal jen trošku obyčejného selského rozumu k tomu co dělá, byl by Svět jednodužší pro život. Nejlepší na tom všem byl fakt, že by nám ani nikdo z banky nezavolal, že se platba stopla, neboť jak nám bylo řečeno takovou povinnost nemají v obchodních podmínkách…. Chápete to? Já ne, zabralo by jim to 1 minutu, jen zavolat klientovi… „hele stopli jsme Ti platbu a kontrolujeme ji…ČAU….“ a my bychom věděli na čem jsme.

Nicméně dovoz Audi z Německa se nakonec povedl a upřímně aspoň máme s klientem na co vzpomínat. Hold jsme si oba udělali neplánovanou dovolenou, pro mnoho lidí by to byla katastrofa…., pro nás ne, hold se stalo, co s tím naděláte? NIC…

Dovoz Audi z Německa s Mujdoovz.cz je hračkou a pokud hledáte podobný vůz a nebo jen hezké auto pro sebe či svou rodinu, tak zavolejte.

 

 

Detailni informace

Značka Audi
Model A6 Allroad
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 23 500
Stav Téměř nové auto
Barva vozidla Hnědá metalíza
Barva interiéru Alcantara
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.