Dovezeno do: Praha

Dovoz Audi A6 Allroad z Německa

Dovoz Audi A6 Allroad z Německa, aneb tahle nádherná Audi byla předváděcím vozem v autosalonu Audi. Seznam výbavy nemá cenu rozebírat, neboť bychom to četli 2 hodiny. Audinka byla v nádherné bílé perleťi.

Luxusní auto neznamená bezstarostnost, díky za to!!! HEURÉKA

Velmi sympatický nový majitel byl z Audinky nadšený a upřímně se mu nedivím. Vyzkoušená motorizace a technika vč. pohonu Quattro, nicméně jak sám správně podotkl. „Doufám, že ty počítače a elektronické vymoženosti něco vydrží“ Skvělý přístup u nákupu i takhle elektronikou prošpikovaného, drahého auta.

Bohužel, tohle nebývá ani u sebelepších a modernějších aut vyjímkou. O čem zde píši? Že se Vám kdykoliv může jakýkoliv počítač či jednotka v autě tzv.“seknout“. Vykládat by o tom mohl Landrover, Jaguár apod. To mě potvrdil i klient, neboť měl na nějakou dobu zapůjčený Land rover a říkal, že se mu stalo, že mu obrazovka prostě zhasla a hotovo. A kolik takových jednotek v podobném autě je, raději nechtějte vědět…je jich tam MOOOOOC :-).

Rok provozu nejvetší ztráta na ceně

Opět jedna zajímavost…. 20 tisíc kilometrů znamenalo slevu při pořízení přes 1 milion korun!!! Porovnáme-li ceníkovou cenu nového Audi A6 allroad v téhle konfiguraci. Jinými slovy 1 rok provozu takového auta je téměř 80 tisíc korun měsíčně ztráta!!! Jak se říká… za jeden rok, ztratí auto nejvíce ze své ceny a tady je důkaz. Stejně jako jiné dražší auta, které jsme dovezl. Je to něco šíleného, alespoň pro mě. Chápu, že asi nějaké firmě, která točí miliony měsíčně, je tohle bublina.

Takhle vypadá dovoz Audi s Mujdovoz.cz

Detailni informace

Značka Audi
Model A6 ALLROAD
Rok výroby 2019
Počet najetých KM 19000
Stav Nového auta
Barva vozidla Bílá perleť
Barva interiéru Alacntara
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.