Dovezeno do: Praha

Dovoz Audi A4 z Německa?

Pro nás žádný problém, zvlášť pokud se jednalo o tuto konkrétní zachovalou Audi A4 ve 110 kw verzi TDi, která jela opravdu hezky, svižně a ekonomicky. Nejednalo se o verzi Quattro, ani automat…klient k výběru přistupoval prakticky.

Potřeboval svižné, ekonomické auto, které bude pohodlné, dobře odhlučněné a něco ještě vydrží. Za mou maličkost velmi dobrý přístup k pořízení nového Audi z Německa.

Kontrola Audi na místě

Auto vypadalo na svůj nájezd velmi zachovale, vše fungovalo, testovací jízda proběhla bez sebemenšího zaváhání a tudíž nic nebránilo dovozu téhle krásky z Ingolstadtu. Jsem velmi rád, že klient ocenil stav Audi a měl z vozu upřímnou radost.

Zároveň je i výběr motorizace této Audi vzkaz pro všechny zájemce o podobný vůz. Někteří zájemci o dovoz Audi A4 si myslí, že pokud není pod kapotou 3.0 tdi, tak to není Audi, nicméně není tomu tak. Ano 3.0 tdi je ráznější svezení, ale na co jej člověk v normálním provozu potřebuje?:-)

Tenhle motor je v Audi A4 velmi dobrý společník pro cestování. Jako bonus máte razantně nižší náklady na servis a údržbu daných vozidel. Spotřeba je také úplně jinde… ano nevyletíte jako „blázen“ při předjíždění na dálnici, ale ono není kam spěchat, když Vás pak změří a příjdete o řidičák 🙂 .

Hledáte dovoz Audi A4 z Německa i pro Vás? kontaktujte nás. 

Detailni informace

Značka Audi
Model A4
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 169 600
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Šedá metalíza
Barva interiéru Černo šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1984
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.