Dovezeno do: Frýdecko

Audi SQ 8 a její příběh?

Audi SQ8…co k tomuto dovozu auta říci. Vzpomněla si na mou maličkost klientka, které jsem již dovezl do rodiny jinou Audinku.

Hrozně sympatická klientka a na to, že má s manželem fungující a úspěšnou firmu, tak neztratila životní pokoru a můžete si s ní povídat celou cestu do Německa a stále máte o čem mluvit :-).

Tahle krásná Audi SQ8 byla u prodejce, specializující se na nová nebo mladá auta, neboť jak sám říkal, je to lepší. Auta jsou ještě v továrních zárukách. Sehnat hezkou a zachovalou Audi je celkově problém a jej jedno o jakou modelovou řadu se jedná. Často jsou to auta po nekodách apod. Nicméně pokud hledáte AUDI SQ8, tak s epřipravte o závod s časem. Tahle auta zkrítka v Německu mizí, jako pára nad hrncem. Je to stejné, jako shnátě Volkswagen Multivan a nebo California. Není vyjímkou, že auta jsou rezervována či prodána do hodiny.  A podobný příběh měla za sebou i tahle kráska. Klientka naštěstí rychle po domluvě s prodejce, poslala zálohu a auto měla rezervováno. Prodejce jel na 14 dní na dovolenou, tudíž jsme čekali na jeho návrat. Nicméně podle mého vše klaplo na jedničku s hvězdičkou.

Audi SQ8 jela jako střela, zvuk měla nádherný, výbavu bohatou…tahle auta jsou už opravdu počítače na 4 kolech, bez legrace. Jedinné co s takovým autem riskujete je ztráta řičičského oprávnění, neboť tohle auto nemá dostatek výkonu…má abnormální přebytek výkonu.

 

Hledáte dovoz nejen AUDI? Zavolejte mě a rád pomohu.

 

Detailni informace

Značka Audi
Model SQ8
Rok výroby 2019
Počet najetých KM 12 000
Stav Ojeté nové auto
Barva vozidla Krásná šedo zelená
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 3956
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.