Dovezeno do: Vsetínsko

Audi A6 Allroad

Audi A6 Allroad je velice žádané auto. JENŽE!!! Pokud někdo hledá podobný vůz, tak by měl zbystřit, neboť budeme opět řešit původ a historii aut. Ten, kdo se mnou již podobný vůz někdy řešil, tak ví, že mám své podmínky na původ a historii aut. Zkrátka nevozím to, co je nejlevnější, neboť to nebude dobré. Snadné…jako život sám. Dobré věci, nejsou často levné a u Audi to platí dvojnásob.Navíc Audi je dobře prodejné auto a všichni to vědí a velice často se prodávají auta po těžkých nehodách.

Nicméně všem klientům, kterým jsem kdy Audi dovezl a nejen Audi A6, tak všichni věděli, zda-li byl jejich vůz v minulosti poškozen a jestli ano, tak jak. Jestli jen lakování, výměna nějakých dílů a nebo něco závažnějšího. Ten, kdo nevěří, podívejte se zde.

Tahle krásná Audi A6 Allroad bouraná ani poškozená nebyla. Pocházela přímo od dealera Audi se kterým mám jen dobré zkušenosti a vše klaplo na 1*. Jedinný, kdo byl zpočátku nervózní, tak byl klient, neboť nevěřil, že vše klapne s dobrým koncem.  A nakonec posuďte sami…. Auto mělo téměř plnou výbavu. Především zde vyzdvihnu motor. Ten je pro dané auto jako stvořený. Jen poukazuji na jeden fakt 235 KW s daným autem opravdu cvičí i přes vyšší hmotnost. Proto občas zvažte, zda-li by nestačilo 200 KW :-). Pokud ne, chápu a jděte do 235 kw verze.

Probírat zde zpracování, jízdní vlastnosti, odhlučnění je nošení dříví do lesa…je to AUDI. Tečka. 

Klient byl skvělý, velice dobře jsme si cestou do Německa popovídali a po rozhovoru s ním, jsem se jen ujistil, že každá práce má svoje, neboť klient pracuje v dřevařském průmyslu. Takže pokud nadáváte na svou práci či profesi, tak věřte, že všude je něco.

Pokud hledáte dovoz podobného Audi, zavolejte, napište a rád Vám pomohu.

Detailni informace

Značka Audi
Model A6 ALLROAD
Rok výroby 2018
Počet najetých KM 90 000
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Tmavě šedá metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.