Dovezeno do: Brněnsko

Alfa Romeo Giulia

Co k tomuto autu říci… Má buď své fanoušky a nebo odpůrce. Tohle auto není pro někoho, kdo by chtěl jen auto na ježdění a neví jakou značku si má vybrat. Alfu buď milujete nebo nenávidíte, nic mezi tím není.

Opět je to dáno historií značky. Alfa Romeo v 90.letech a především kolem milénia nebyla vzorem spolehlivosti.

Nutno podotknout, že se do ČR velice často dostávala auta ve zbídačeném stavu nebo po haváriích a neby byla „stočená“ o více než 200 tis.kilometrů a nový majitel se pak divil, že Alfa Romeo nic nevydrží. Bohužel taková je doba.

Na to všechno zapomeňte, pokud uvažujete o vozide jako je Alfa Romeo Giulia.

Je skvělá, je krásná a je i praktická. Není to splašená střela na 4 kolech pro 2 pasažéry. Vlezou se do ní 4 lidi i se zavazadly. Tahle verze měla sklopná zadní sedadla, což není vždy standardem u Alfy Romeo Qiulia. Proto se pozorně koukejte na inzeráty, pokud hleáte takovouhle krásku a chete občas něco převést.

Alfa Romeo Qiulia na cestách

Dvoulitrový benzínový turbo motor. Tady se jednalo o model s 206 Kw, čtyřkolkou v automatu. Alfa jela velice hezky, převodovka ZF známá například z BMW řadila čistě. Auto je laděno na sportovní notu, jak motorem, interiérem, podvozkem, ale především i perfektními sedadly. Tady jen doporučuji pravidelně cvičit, neboť jak majitel přibere, tak bude sedět na okrajích sedaček :-). Takže Vaše Alfa bude udržovat Váš zdravý životní styl 🙂

Tahle verze měla navíc panoramatickou střechu, nicméně v některých testech se ukazuje, že to není vždy výhra, neboť hvízdá. Celkově výbava téhle bílé krásky byla velice bohatá vč. led světel.

Pokud hledáte dovoz Alfa Romeo Qiulia, bude mi ctí, Vám takový vůz dovést.

Opět krásný den, krásné auto, skvělí klienti… děkuji J&J

 

 

Detailni informace

Značka Alfa Romeo
Model Giulia
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 100 000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Bílá
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1999
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.