CNN Prima News a Mujdovoz o realitě s ojetinami

CNN Prima NEWS a Mujdovoz

CNN Prima NEWS a Mujdovoz jsou parťáci, co se týče šíření osvěty o tom, jak by se měla nakupovat auta z Německa. A právě nedávno jsme byli v ŽIVÉM vysílání na CNN Prima News. Tam jsme se k problematice dovozů aut ze zahraničí vyjadřovali.

CNN Prima NEWS a Mujdovoz a silná koruna

Hlavním tématem byla samozřejmě posilující koruna, která dovozy aut značně nyní zlevňuje a pomáhá tak lidem v dnešní době ušetřit i desetitisíce při pořízení nového auta z Německa.

K podobnému tématu se vyjadřují v reportáži i známí ekonomové. V praxi je realita taková, že auta, která dnes v eurech stojí stejně. Tak jsou v korunovém vyjádření levnější o desítky tisíc korun.

Oblíbené modely aut, jako je Volkswagen Passat, Ford Mondeo nebo Mazda 6 je v dnešních korunových cenách levnější o 40 až 60 000 Kč!!! A to již je pořádná sleva, téměř ZADARMO.

Stáčení kilometrů v Německu?

Věčné a nikdy nekončící téma pro televizní reportáže je stáčení tachometru a jiné podvody s ojetými auty. Všimněte si prosím, jak zdůrazňujeme, že se kilometry stáčí všude. Jde o to, že v Německu se stáčí podstatně méně. Stáčení je trestné a my jezdíme s našimi klienty, jen k seriozním prodejcům, kteří takovéhle podvody nedělají.

Na reportáž s živým vstupem s Mujdovoz se můžete podívat zde:

https://cnn.iprima.cz/porady/hlavni-zpravy/levnejsi-ojetiny-ze-zahranici

nebo zde:

CNN PRIMA NEWS a MUJDOVOZ ŽIVĚ o ojetinách z Německa

My říkáme o ojetých autech z Německa pravdu a popisujeme co možná největší realitu. Německo není žádný dreamland na ojetá auta. Říkáme to pořád a říkát to budeme i nadále. Nejsme naivní, je to tvrdý businee, kde laik dopadne často špatně. Jak špatně? Často jdu lidé jen po nízké ceně, nicméně tohle není cesta. To nám věřte.

Je Německo skvělé?

Pro ojetá auta je Německo výborná destinace. Pokud máte reálné požadavky. Je to země, která přináší daleko více možností na poli ojetých aut. V Německu jsou lepší ceny a především je zde lepší kultura prodeje ojetých aut. Na rozdíl od jiných států v Evropě vč. Česka.

Mujdovoz svým klientům nelže, nejsem jen dovozci, ale vaši partneři při pořízení vašeho nového auta z Německa na přímo a za vaší přítomnosti u nákupu auta v Německu.

Dává vám tohle celé při nákupu aut smysl?

Kontaktujte nás a nebo se podívejte na náš youtube kanál popř. instagram.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat