Carvertical? U Škody Superb 3 jsme byli lepší

Carvertical, Škoda Superb 3 ve výbavě L&K jsou hlavními protagonisti tohoto článku. Klient si u Mujdovoz poptal dovoz Škody Superb 3 z Německa ve výbavě L&K. Superb pocházel od oficiálního dealera Škoda. Vypadal hezky, byl ve velice atraktivní barvě, nabízel odpočet DPH, což by klient využil.

Nebouraná Škoda Superb 3?

V inzerátu na mobile.de bylo uvedeno, že auto pochází od prvního majitele a je nebouráno. A tady začaly potíže. V Mujdovoz.cz, než vůbec pro auta do Německa vyrážíme, ověřujeme maximum dostupnýh informací o autech dopředu. VŽDYCKY!!! 👍👍👍 Neděláme prázdné výjezd. Proč je neděláme? Podívejte se zde na 2 náhodné kontroly aut v Německu. První je Volkswagen Tiguan a druhou je Volkswagen Passat. Neděláme placené kontroly aut o kterých nic nevíme. To, že občas klientům sjedeme ZDARMA se na nějaké auto podívat, tak je jen na domluvě a je to naše dobrá vůle. Výlety po Německu po autech, bez ověření! Nemají podle nás sebemenší význam.

Carvertical Škoda Superb 3 vs. Mujdovoz.cz

Stejně jako v případě tohohle superbu jsme odhalili, poškození. Dle Carverticalu se mělo jednat o poškození do 3 000 Euro. Jenže Mujdovoz zjistil, že celková faktura za opravu v Německé Škodovce byla ve výši 12 000 Euro!!! Byl zde měněn pravý zadní nárazník, zadní dveře, pravé zadní kolo, kompletní utlumení blatníku, nadkolí atd….

Detailní rozpočet najdete na videu, které popisuje celou situaci. Berte prosím servery jako Carvertical nebo Cebia jako vodítko, nikoliv jako dogma. Často udělají z nebouraného auta bouračku a nebo naopak. Už nerozlišují, co je to za poškození. Jako u téměř nové Audi A6 Allroad. U Audi bylo uvedeno, že auto je po poškození přední části za pár tisíc euro a pravda byla taková, že se měnily a kalibrovaly Čidla!!! A auto nijak poškozené nebylo.

Nákup auta je často alchymie a pokud by k tomuto autu přijel kdokoliv bez prověření historie, tak by na autě nenaměřil, kit, nic, jen mírný rozstřik na pravé zadní části. Kontrola dvou Superbů v minulosti.

Chcete si také koupit v klidu auto z Německa?

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat