CARVERTICAL, CEBIA nebo Mujdovoz.cz?

Carvertical, Cebia a Mujdovoz

Carvertical, Cebia a Mujdovoz. Ptáte se, co mají tyhle firmy společného? Carvertical a Cebia mají odhalovat historii ojetého auta. Slouží k odhalení různých podvodů, stočeným kilometrům a především slouží k odhalení zatajovaných havárií.

Takhle to zní všechno moc fajn, ale my v Mujdovoz neustálé připomínáme pár faktů.

Carvertical, Cebia a Mujdovoz v praxi

Podle nás se semůžete jen spoléhat na tyhle portály. Ano, mají sloužit k pravdě. Jenže se může stát, že výpisy z těchto portálů mohou být úplně prázdné. Nebo jsou nekompletní a nebo mohou obsahovat hodně diskutabilní informace. A zájemce o koupi ojetého auta si jen na základě daného výpisu vyhlédnuté auto nekoupí. Proč? Protože logicky dostane strach, aby nekoupil nějaký „šunt“. Chápu a rozumím, ale berte dané informace s nadhledem.

Certifikáty ano, ale…

Jednáme s různými lidmi o koupi ojetých aut a zájemci o dovoz auta z Německa. Lidé považují informace od daných společností za dogma! A co tam je, tak je 100% pravda. NIKDY NIC není 100% z daných výpisů. Jsou to data, která se hromadí v systému, která tam musí někdo zadat. A pokud jej do systému člověk nezadá nebo je zadá úmyslně špatně, aby se navýšila oprava pro pojišťovnu, tak to poskytovatelé tohohle výpisu neovlivní.

Mujdovoz a kontrola VIN?

My v Mujdovoz jsme už několikrát při naší kontrole VIN několikrát odhalili regulérní havárie, které v Carverticalu a nebo Cebii nebyly vůbec zanesené. A nebo naopak, jsou v daných výpisech „nafukovány“ škody, které jsou v reálu úplně jiné. Jednou jsme vezli klientovi Audi A6 Allroad a dle Carverticalu bylo auto havarováno na přední část se škodou za 4 000 Euro. Co jsme zjistili my v Mujdovoz.cz? Že na autě v Audi měnili kameru a nově ji kalibrovali. Audi pocházela přímo od dealera Audi a dal vše do smlouvy. Prodejce ručil za to, že auto 100% nebylo havarováno. A už vůbec né tak, jak je na Carverticalu.

Mujdovoz a video z kontroly VIN v praxi

Již několikrát jsme opravdu zachránili zájemce od koupě koncernových aut. Volkswagen, Audi, Škoda a Seat od nákupu „zatajených havárií“. Čím více zdrojů používáte, tím lépe. ALE výpis není svatý. Vše pak musíme v detailu prozkoumat a jít po důvodech daného výpisu. Problém je, když výpis je prázdný. Jako ve videu a my najdeme 2x havarované auto, které bylo v leasingu a opravováno přes prodejce VW. Pak je něco evidentně špatně.

Hledáte dovoz auta bez stresů?

Zavolejte nám a rádi s dovozem auta z Německa pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & ALex

Mohlo by vás zajímat