Opět prosba o korektnost v jednání

BMW 7 dovoz z Německa a nebo Ne?

BMW 7 je snem mnoha lidí, neboť se jedná o velice komfortní a luxusní auto. Je vhodné především na dlouhé cestování. Tohle všechno chápeme, nicméně opět se zde ukázal jeden nešvar a tím je neserióznost zájemců o dovoz auta z Německa.

Ne dovoz BMW 7, lidi proč…?

Oslovil nás klient, že má zájem o dovoz auta z Německa, právě BMW 7. Vyšli jsme zájemci o dovoz maximálně vstříc a do již tak plného itineráře před koncem roku jsme jej vměstnali na středu. BMW bylo ověřené se všemi náležitostmi a zájemce o dovoz BMW nám dovoz zrušil 12 hodin před dovozem. Samozřejmě jsou zde vzniklé náklady, které zájemce o dovoz zaplatí, ale ptám se jen. Proč?

Jaký je důvod, že někdo hledá dovoz auta a nemá jasno, jestli dovoz auta opravdu chce? Nepochopím, opravdu ne. Proč musíme opět my, jako firma v Německu u prodejce vypadat jako neseriózní podivíny z „východu“, neboť si z něj děláme legraci. Doslova a do písmene. Já nevím, jestli mám být na takové jednání naštvaný nebo se už tomu smát, ale nepříjde mě to normální. Je to stejný příběh jako v létě s dovozem Mazdy 6, kdy mě klient vysvětloval, že si vlastně žádný dovoz auta neobjednal….k tomu jsem tehdy už opravdu neměl co říct a řešilo se to vše jinou cestou.

BMW 7 určené pro dovoz, bylo auto s jasnou historií i servisem. Jednalo se o model 2019 s 80 000 TKM. Jako důkazy o stavu auta zde zveřejňuji fotky přímo od prodejce.

Prosba, žádost už ani nevím…pro dovoz auta z Německa

Prosím a žádám všechny zájemce o dovoz auta o to, abyste měli jasno, jestli chcete dovoz auta z Německa s námi a nebo budete do nekonečna nad něčím špekulovat. Pokud jste špekulanti, tak nás prosím ani nekontaktujte, myslím to vážně. Věřím tomu, že jsme dospělí lidé a pokud si někdo z někoho chce jen tak cvičně dělat legraci a okrádat jej o čas, tak nás vynechte. Děkujeme

Dovoz aut není dětská školka

Opravdu. Dovoz auta a vše kolem toho není úplně legrace na zařízení, aby vše klaplo. Navíc, pokud to děláte tak, aby naše služby měly standard kvality na kterém si zakládáme a tím se podstatně lišíme od konkurence. A přesně na tom dovoz aut stavíme. Ověřujeme a zjišťujeme maximum informací o autech pro která jedeme a náš čas také něco stojí.

Seriozní jednání je nejen u nás, ale i u klientů podmínkou k vzájemné a úspěšné spolupráci.

Děkujeme!!!

Tým Mujdovoz.cz

(Podnikatelé a živnostníci asi vědí o čem zde píšu 😊)

Mohlo by vás zajímat