Jaký byl dovoz BMW 5 F 10 z roku 2011?

BMW 5 F10 je pro řadu zájemců o dovoz auta z Německa legenda a chtějí právě tenhle typ Bavoráku. Jenže najít tohle BMW z daných let v hezkém a nezničeném stavu, který by nezabil „tuner“ a nebo drifter je velmi složité. A nám se to po měsíci hledání povedlo. Chceme vám představit dovoz BMW 5 F10 z roku 2011 s nízkým nájezdem 82 000 KM a s naprosto jasným původem auta i plnou historií. Zajímá Vás cena dovozu auta? Jako jedinní dovozci aut Vám cenu ihned řekneme. Žádné ceníky od 14 000 Kč a nakonec skončíte na 60 000 Kč 😁.

BMW 5 F10 dovoz auta bez klienta

Tohle krásné BMW bylo až téměř u Holandských hranic. BMW pocházelo z Německa, bylo pro prvním majiteli s dohledatelnou servisní historií. Jako téměř každé BMW bylo i tohle po lakování předního a zadního nárazníku a opraveno na pravý zadní blatník. Musíte brát vždy v potaz rok výroby auta. Zkrátka za 13 let se na cestách stane cokoliv a je normální, pokud je auto po lakování či nějaké opravě. Navíc zde bylo vše uděláno v BMW! A laik by opravdu nic nepoznal.

Jak probíhá kontrola ojetých aut u MujDovoz?

Klientovi jsme nafotili vše, čeho jsme si všimli. TZN. Každý škrábanec, každá nefuknční věc. Naštěstí fungovalo vše, až na pravou zadní stahovačku okna. Zvláštní závada, neboť jednou to jelo, jednou ne. Klient nám na to řekl, že takové maličkosti neřeší, že jej hlavně zajímá motor a celkový stav auta. Motor táhl jako lokomotiva. 

Manuální převodovka pracovala krásně tvrdě a přesně, tak jak to má u BMW s tímhle nájezdem vypadat. Udělali jsme kompletní diagnostiku. BMW bylo „čisté“ DPF, Turbo, Vstřiky vše bylo naprosto v pořádku. Navíc podvozek i koncovky výfuku byly v čistém stavu.

BMW 5 F10 s MujDovoz.cz 😊

My v MujDovoz neděláme rozdíly, jestli vezeme auto za 3 miliony a nebo auto za 350 000 Kč. Kontrola probíhá vždy stejně a stejně svědomitě. A cokoliv na autě objevíme, tak ihned to s námi klient vidí a pokud s námi vyjímečně do Německa pro auto nejede, tak jej o dané situaci ihned informujeme.

Chcete také dovoz auta z Německa bez stresů a nervů?

Chtějte MujDovoz, protože co si domluvíme, to platí!

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat