Auto z dovozu? A co takhle Mercedes?

Auto z dovozu nepočká

Tenhle příběh tohohle krásného Mercedes Benz C 250 4 matic je důkazem toho, jak postupně některým bystřejším lidem začíná docházet, co se na trhu s ojetými auty děje. Auto z dovozu již dnes neznamená, nekonečné výběry z mnoha aut. Ojetá auta nejsou, zdražují. Pokud se objeví nějaké auto, které dává smysl, tak je zapotřebí rychle jednat.

Klientka poptávala auto z dovozu, vybirala si několik firem a nakonec se rozhodla pro Mujdovoz.cz, za což jí jsem pochopitelně vděčný.

Auto z dovozu dle zadání klientky

Klientka hledala Mercedes Benz C 4 Matic. Podmínka výběru? Kožený interiér, „nějaká ta výbava“, nicméně nelpěla a netrvala na plné výbavě, neboť jak sama říkala, stejně to nevyužiji. Potřebovala hlavně Mercedes s pohonem 4X4, neboť jezdí pracovně do Rakouska vč. zimy. Obvolával jsem 5 aut a každé mělo nějaký ten „škraloub“. Tam se mě nelíbil původ, tam chyběla servisní historie, tam jsem zjistil opravu, kterou prodejce „zapomněl“ sdělit. Tohle všechno jsme zažili u levnějších aut. Byla asi o 2 000 Euro levnější, než tenhle vybraný kus.

Auta z dovozu jsou se mnou o kvalitě

Stačí přidat cca 2 tis.euro a objevili jsme tenhle krásný kus auta. Mercedes po dvou majitelích, servis jen Mercedes. Lakován zadní nárazník vlivem malého poškození. Jako bonus je seriózní a ochotný prodejce, takže nebylo co řešit. Klientka si je moc dobře vědomá toho, že auta nejsou a musí jednat. Tenhle Mercedes je důkazem toho, že lze najít hezké auto v dobrém stavu, přitom stačí přidat „pár“ euro.

Přístup k mým klientům je pro mě vším

Na auto jsem se podíval při jiném dovozu auta, neboť jsme to měl asi 30 km a vše co řekl prodejce se potvrdilo. Takhle já ke svým klientům přistupuji. Pokud to jde, tak se jedu na auto někomu podívat, aby měl jistotu. Ano, jsou pitomci, kteří toho občas zneužijí, ale s tím já nic nenadělám. Nic za to nechci a beru to jako vstřícnost z mé strany k lidem, kteří chtějí koupit auto z dovozu bez nervů.

Jestliže vám dává takový přístup ke klientům smysl, pak mě zavolejte a rád vám auto z dovozu zařídím. J&J

P.S. Zajímají vás i jiná auta?

Mohlo by vás zajímat