Auto pro vozíčkáře z dovozu

Auto pro vozíčkáře z dovozu? Již jsme několikrát sháněli podobná auta a rád napíšu své postřehy.

Je nutné rozdělit, zda-li vozíčkář bude auto řídit a denně jej používat a nebo bude naopak přepravovanou osobou. Často je tomu tak třeba u dětí. Pokud hledáte auto pro přepravu vozíčkáře, tak spíše doporučujeme vyšší a větší vozidla.

Auto pro vozíčkáře z dovozu a 2 úhly pohledu

Přeprava vozíčkáře jde snadno a komfortně.

Pro společné jízdy s vozičkářem jsou často využívaná auta typu MPV. Oblíbeným zástupcem je Ford Smax. V minulosti velice populární Peugeot 807 nebo Citroen C8, popř. Volkswagen Caddy. V Německu můžete již rovnou koupit auta s rampami, které jsou pro přepravu vozíčkářů uzpůsobené.

Auto pro řidiče vozíčkáře

Více poptávaná auta jsou pro vozíčkáře, která si klienti předělají na ruční řízení. Tady, je naopak důležitá nízká stavba auta, aby došlo k co možná nejvíce pohodlnému nastupování, vystupování a manipulaci s vozíkem.

Tipy na auta pro vozíčkáře

Jedná se o reálné dovozy a všechna auta si klienti přestavěli na ruční ovládání.

Jedním z prvních dovozů pro vozičkáře byla Audi A6. 3.0 Tdi v krásné červené barvě. Velice sympatický mladý klient z Prahy, kterého jsme zastihli v práci v centru Paraple, kde jsme si vysvětlili a ujasnili podmínky dovozu Audinky a večer ji už měl klient doma.

Naopak. Jeden z posledních dovozů auta z Německa pro vozíčkáře byl Ford Mondeo ST line v dieselu. Krásné auto v perfektní výbavě. Krásná černá barva, které nebylo co vytknout. Mondeo jsme kupovali od oficiálního prodejce Ford v J. Německu.

Cesta do ČR utíkála naprosto skvěle nejen díky odhlučnění Mondea. Ford Mondeo je skvělým autem. Má neskutečný podvozek. Tohle krásné Mondeo bydlí v Krnově.

Příštím autem pro vozíčkáře bude Opel Insignia z roku 2021 také s nízkým nájezdem. Na jízdu s tímhle autem se již těším. Opel Insignia je tajný tip, na velmi dobré auto.

Hledáte také vhodné auto pro vozíčkáře?

Kontaktujte nás, rádi vám podobně krásná auta dovezem.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat