Auto pro radost z Německa a praktické auto z Japonska

Auto pro radost a praktické auto…? Takhle nějak by se daly shrnout 2 dovozy aut z Německa s mými klienty.

Auto pro radost je Mercedes Benz SLK 200 z Německa

Tenhle Mercedes SLK je opravdové auto pro radost. Klient hledal kvalitně udělané auto s pevnou skládací střechou, aby se do něj převeším vlezl, neboť byl vyššího vzrůstu. No a pokud máte podobné požadavky, tak Mercedes Benz SLK je cesta. SLK je stejná třída, jako Mazda MX 5, nicméně Mazda je limitující svým interiérem, neboť je pro lidi s výškou do 188 cm plus mínus.

Tenhle Mercedes Benz SLK 200 Kompresor byl původním stavu! Lak, interiér, hliníková kola, historie i původ, byly na jedničku s hvězdičkou! Takhle mají vypadat auta z Německa pro radost. Ano, samozřejmě, že stav a původ ojetého auta má svou cenu. Nicméně, pokud člověk řeší nákup auta pro radost, tak by se měl podle mého zajímat o jiné důležitější věci, než je cena auta.

Mercedes Benz SLK 200

Byť má Mercedes Benz SLK označení 200, tak pod kapotou najdeme benzínový motor o objemu 1.8 s kompresorem. Tahle motorizace jede krásně, jde plynule do otáček. Střecha je zde pevná, elektrická, tudíž s autem můžete parkovat i na ulici. Nemusíte mít obavy z nějakých závistivých bláznů. Ano, kabriolety s plátěnou střechou, mají své kouzlo, ale tady zvítězila především praktičnost. Mercedes byl z roku 2004, měl najeto 93 370 kilometrů a byl po prvním majiteli. Majitel byl ročník 1933! Netřeba dalšího komentáře.

Praktické auto? Suzuki SX4 S-cross

Praktické auto naproti Mercedes SLK je Suzuki SX4 Scross. To je auto, naproti Mercedesu auto pro každodenní život. Klient chtěl jednoduché,praktické a spolehlivé auto. Suzuki SX4 S-cross je přesně takovým autem. Tady tenhle model byl navíc pěkně vybavený, byl opět po prvním majiteli! Plný servis Suzuki naprosto originální stav.

Suzuki SX4 S-cross mám velice rád, neboť to jsou příjemná auta na jízdu. Jsou nenáročná na provoz, údržbu a pokud se majitel o ně pravidelně stará a dává, jim kvalitní olej a palivo, tak vydrží hodně dlouho. Pokud se něco pokazí, tak tady je vše stará dobrá mechanická práce. Dovezl jsem více Suzuki SX4 nebo SUZUKI SX 4 S-cross.

Vyšší posez zaručuje skvělý výhled a motor 1.6i na běžné ježdění plně stačí a pokud si myslíte, že nikoliv, tak jej vemte někam na klikatou okresní cestu a vytáčejte jej…pak pochopíte, jak i takové auto může krásně sedět a jít za plynem.

Takhle vypadají dovozy aut z Německa s Mujdovoz.cz a se mnou. J&J

Mohlo by vás zajímat