Auta z Německa podle „pražského výběru“

3 různá auta z Německa

Všichni klienti byli z Prahy, pokud by bydleli někde na vesnici, tak jsou 100% známí, neboť od sebe bydleli do 3 kilometrů vzdušnou čarou.

 

  1. Dovoz Mazda MX 5

Tahle krásná Mazda MX5 je pro všechny nadšence benzínu. Dvoulitrový atmosférický benzín, manuální převodovka, pohon zadní nápravy. Co více si přát?

Ano, neodstěhujete v tom svého kamaráda, pokud teda nebude mít jen ručník a penženku, ale k tomuto účelu auto nebylo stvořeno. Bylo stvořeno proto, aby udělalo úsměv na tváři svému majiteli při každém projetí okresní zatáčkou.

  1. Dovoz Toyota Prius 2.generace

Toyota Prius 2.generace po prvním majiteli. Servis Toyota, najeto 130 tisíc km, vůz měl lakovaný přední blatník, ale opravdu jen lakovaný vlivem škrábanců. Cena na německý trh velmi zajímavá, nebyla žádná povrchová koroze, pouze na spodní části jen „povrchovka“, což je u japonských aut běžné.

  1. Dovoz Peugeot 5008

Peugeot 5008 je čistě rodinné auto, nicméně tenhle model byl s 2.0 HDI a jel velmi hezky a svižně. Minimální nájezd KM, pěkná výbava. Auto jelo velmi hezky a atakovalo stav nového auta jen s patřičným cenovým zvýhodněním. Prodejce oficiální dealer Peugeot.

Jsem velmi rád, že i klienti z Prahy již začali důvěřovat ostravskému dovozci aut 🙂 . Byla to velmi příjemná cesta se skvělými lidmi. Hledáte auta z Německa i Vy?

 

Mohlo by vás zajímat