Auta z Německa v době Korony s Mujdovoz.cz

Auta z Německa v době Korony s Mujdovoz.cz

Do Německa je možné jezdit jen s negativními testy na Koronu a je otázkou, jak dlouho se vůbec bude dát jezdit…ano, tohle jsem už zažil na jaře 2020. Zkrátka zpátky v čase :-).

Nicméně, osud tomu chtěl a já poznal díky tomuto dovozu auta z Německa velice příjemné a sympatické klienty z Moravy.

Dovoz Ford GALAXY

Klient požadoval dovoz Ford Galaxy v jisté cenové hladině, která nebyla nijak malá, nicméně chtěl hezké auto.  Po pár telefonátech jsme si poslali pár aut a nakonec zvítězila tahle krásná GALAXie.

Zavolal jsem prodejci, pozjišťoval historii apod., domluvil podvalník a hurá pro auto. Dovoz auta z Německa byl bez přítomnosti klienta, neboť klient do Německa nechtěl jet, že si žádný korona test nebude dělat, což plně chápu a nedivím se mu. Z mého pohledu jsou 48 hodin staré testy nesmysl, ale hold Němci to vyžadují a nám nezbývá, než to respektovat.

Jak vypadá dovoz auta z Německa bez Vaší přítomnosti?

Nicméně na tomto dovozu Vám ukážu, jak to vypadá, pokud klient nejede se mnou do Německa pro auto. Předně mě jde o maximální transparentnost dovozu! Musím k danému autu přistupovat o to více obezřetněji, neboť vše závisí jen na mém posouzení.

Nafotím X fotek, 2-3 telefonáty z místa a kdo má whatsap i video se stavem auta po projížďce. Jak říkám, často je to nastejno, jako by byl klient v zahraničí se mnou 🙂 . Nicméně primárně MUJDOVOZ.cz vznikl proto, abyste viděli auta z Německa či jinde v zahraničí osobně.

Zaměřuji se na vše, na každou „blbost“ škrábance schválně nazoomuji, aby byly jasně patrné.

Zase se mě stává, že pak klient u auta v ČR řekne, že je to malá odřenina, že to na fotce vypadalo hůř 🙂 , ale raději tak, než naopak.

Ford Galaxy z Německa, krásný stav

Tenhle Ford Galaxy byl extrémně zachovalý uvnitř…vezměte v potaz, že je to rodinné auto a jak vypadá interiér? Jako nový a přitom je to 7 let starý Ford GALAXY  byť s nízkým nájezdem.

Krásné auto, skvělí noví majitelé z Moravy a hrozně milý hafuša, který už má od minulého týdne v čem jezdit 🙂 .

Dovoz podobného auta z Německa zařídím.

Mohlo by vás zajímat