Spolehlivá auta, co Vás budou bavit za 250 tisíc. kč?

Pokud nejste egocentrik a tzv. „stylař“, který potřebuje mít v autě kde jakou novinku, aby tím ohromil své okolí, (stejně se to pokazí) 🙂 , ale naopak hledáte mladší ojeté auto z Německa, které – pěkně pojede, bude ekonomické, má vyzkoušenou techniku a je sakra spolehlivé. Pak Vám s čistým svědomím doporučím Suzuki SX4 Scross. Ano čtete správně a nedělám si legraci.

Suzuki je pro Čechy neznámá oblast

Němci suzuki znají a vědí…proto tyto auta kupují a proto i v menších vesničkách mají deaeři SUZUKI své zastoupení spec. v Bavorsku. Ano, už jsem zde o tomhle autě psal.

Jednou je to recenze na ojeté auto z německých časopisů a jednou dovezené auto, kdy se jednalo o dieselovou variantu v plné výbavě s pohonem 4X4 – krásné auto.

Dovoz Suzuki SX4 SCross „základ“

Nyní jsem měl tu čest zařídit při dovozu auta s opačným stupněm výbavy a motorizací.

1.6 benzín, „předokolka“ v základní výbavě – stačí!!!

Pokud se člověk nad autem zamyslí. Co od něj očekáváte?

Já od auta očekávám v prvé řadě spolehlivost, pak aby se mě aspoň trochu líbilo, aby pěkně jelo, servis mě „nesezřal“ za živa a aby mě jízdně bavilo, a bylo bezpečné.

Image? A k čemu…., ale tak to mám já 🙂 . Na rozdíl od mých kamarádů co „jezdí“, teda spíše stojí v servisech, v autech za X set tisíc korun a jen „sypou“ do oprav. ( to jsem odbočil 🙂 )

Suzuki a základní výbava v Německu znamená:

Klima, všechny el. okna, el. zrcátka, tempomat vč. nastavení horního limitu! Rádio. Co že více potřebujete pro nerušenou jízdu? USB? Ano máme.

Spolehlivá auta z Německa? Jednoduchost vyhrává

Jízda s 1.6 benzín a spotřeba? Pecka a za ty peníze?

Suzuki SX4 Scross s tímto 1.6 benzínovým motorem s výkonem 88 kw jela opravdu pěkně. Na okreskách jsem si jízdu opravdu užíval, perfektní motor!!!!, skvělý podvozek, který s jistotou drží stopu, ostré brzdy… tohle je kombinace, kdy Vás okresky a zatáčky budou bavit!!!

Ano je nutné motor točit, ale je to zábava a motor žene auto vpřed jako v nějakém sportovním autě. Spotřeba? Při jízdě stylem „fitipaldi“ 5,9 –  6,2 Litrů!!! Nemá turbo…)

Při normální jízdě na okresce tzn. 100 km/h nebo 110 km/h a v obci 50 km/h 4,9 litrů, ano čtete správně, tohle jsou hodnoty, které jsem vyčetl z pal. počítače a dle tankování mohou i odpovídat. Auto je docela lehké a věřte, že 120 koní opravdu stačí.

Dovoz SUZUKI SX4 Scross ANO!

Tenhle postřeh popisuje jen můj názor, neboť jsem řídil hodně ojetých aut, tudíž mám s čím porovnávat.

Nicméně poměr, výkon X cena je Suzuki SX4 Scross jednoznačný favorit pro auto do rodiny nebo pro člověka, který nechce sloužit autu, ale chce, by auto sloužilo jemu. No a pokud to trošku s volantem umíte, tak se směle pustíte i na klikaté okresky – majitelé BMW nebudou chápat, co to máte za tuning, že to tak jede a sedí. Chcete dovoz Suzuki SX4 SCROSS?

Mohlo by vás zajímat