Auta z Německa kolem 5500 Euro?

Auta z Německa a levně?

Tohle slovní spojení nemám příliš rád. Nechceme vozit auta lidem, kteří jdou primárně jen po ceně aut. Naše firemní filosofie je taková, že hledáme rozumný kompromis mezi cenou a stavem vozidel a nebudeme nikomu nikdy říkat, že auta z Německa jsou ty nejlepší, protože jsou nejlevnější. Pokud hledáte levné auto, jeďte do jiné země, než do Německa.

Klient si přál dovoz BMW 1

Mladý sympatický klient z Hranicka na Moravě měl požadavek na dovoz BMW řady 1. Chápu jeho zaujetí do BMW, sám jsem několik BMW měl, nicméně stará škola je u BMW pryč a u BMW musí být člověk velmi opatrný jakou motorizaci kupuje.

Původně chtěl klient 120d, což je v dané cenové kategorii „automobilová sebevražda“  Po přečtení pár článku mě dal klient za pravdu a šli jsme do benzínu. Benzín jedinně dvoulitr a více. 116i apod. se vyhnout obloukem…. Bezproblémová auta v dané „cenovce“ zkrátka nejsou!

Po nějaké době se objevilo jedno BMW řady 1 s dvoulitrem. Mělo nízký kilometrový nájezd, nicméně i tady bylo nutné počítat s „kosmetickými vadami“ příp. něco dát do oprav. Auto bylo mechanicky v pořádku, interiér byl velmi udržovaný, navíc mělo pěknou výbavu vč. sportovních sedadel. Bylo již lakováno, na zadní části, což je BMWácká klasika. Za ty peníze se podle mého názoru povedlo koupit pěkné BMW řady 1. Nákup BMW je radost, nicméně při nevhodném výběru je to pěkně drahý sport.

Dovoz Volkswagen Passat 2.0 TDI 2010

Přidávám zde odkaz na podobný příběh jako u dovozu BMW řady 1. Nicméně i tady se podařilo zvolit rozumný kompromis, mezi dovozem auta a vrakem ze západu. Dovoz Volkswagen Passat.

Pokud hledáte dovoz podobných aut, kontaktujte nás, nicméně počítejte s tím, že zázraky v branži ojetých aut neexistují….opravdu ne 🙂 .

Mohlo by vás zajímat