Pomáhám s výběrem ojetého auta

Klient měl „nějakou“ představu o svém novém autě, nicméně jak sám říkal, po přečtení některých mých článků o Toyotě Prius se rozhodl, že jí chce také. Původně jej vůbec nenapadlo a ani nevěděl, že takové auto skoro existuje 🙂 , což je jistě škoda.

Dovoz auta pro 2 lidi za 210 tisíc kč

Velmi sympatický člověk, shánějící auto pro sebe, manželku a občas pro syna. Auto jsme hledali asi 2 týdny, neboť požadavkem bylo, aby se jednalo o Toyotu Prius třetí generace.

Z toho jsme měl upřímně z počátku obavy, které se naplnily, neboť rozpočet byl kolem 210 tisíc korun. A sehnat dobrou Toyotu Prius v dobrém stavu a ještě hlavně s kvalitním původem je občas nadlidský výkon.  

Samé taxíky, reimporty z Holandska s pochybnou minulostí atd. Až pak se objevila…. Hezká, bílá, udržovaná Toyota Prius z Bavorska. No a už jsem tam volal. Vše vypadalo v pořádku, zavolal jsem klientovi a za 2 dny jsme jeli pro priuska.

Tady se bude mít priusek dobře

Po přijetí ke klientovi se mi jen potvrdily mé domněnky, neboť se jednalo o velmi příjemné lidi. Manželka od klienta mě dopředu za dovoz zaplatila a dala ještě 500 korun na „charitu“ na sdílený dovoz auta (ačkoliv jejich dovoz sdílený nebyl). Nebojte se, přidal jsem jí poctivě k penězům ze sdíleného dovozu auta – opravdu!

Po velmi příjemné cestě jsme dojeli na místo prodeje. Toyota prius byla ve velmi dobrém a udržovaném stavu, tam nebylo co řešit a po zkušební jízdě si klient auto zaplatil a jeli jsme společně zpět do ČR.

Kroky po dovozu auta z Německa

To co následovalo po dovozu auta mě příjemně překvapilo.

Klient nejen, že napsal recenzi na naše služby při dovozu auta z Německa, ale napsal i mail, jak pochodil na úřadech, na stk a že vše proběhlo na jedničku. A jako bonus mě poslal fotku, kterou si na místě pořídil. Rodina od klienta spravuje místní kroniku a jsem pevně přesvědčen, že jeho první Toyota Prius v obci, bude v kronice 100 %!!!

Proto dělám auta z Německa

Přesně proto dělám dovozy aut z Německa…. Protože každé auto má u Mujdovoz svůj příběh a hlavně můžu pomoct lidem při pořízení jejich nového auta a vůbec jim poradit při výběru a dovozu auta a to mě zkrátka bavííííííííí. Tenhle pocit co mám při takové práci já, nemůže zažít žádná firma, která zařizuje dovoz aut po kamionech.

Mohlo by vás zajímat