Auta z Německa BMW 5 2016

Dovoz auta z Německa BMW 520 D?

Dovoz tohohle auta z Německa byla radost v neradostné době. Udělal jsem si letos asi 6. Korona test ,nos mám od všech testů dorasovaný, jako bych šňupal kokain. Tak si říkám, že aspoň podpořím naše zdravotnictví a bůh ví koho ještě… a vydal jsem se do Německa.

Tohle BMW pocházelo z rakouské pobočky německé firmy. Bylo v hezké a udržovaném stavu. Na autě byla mírná „kosmetika“ což jsou škrábanečky z provozu. Každé ojeté auto má nějakou kosmetiku, je to jako s lidmi. Někteří lidé vč. mně také nemají např. 100% dokonalou pleť a s auty je to totéž. Interiér byl velmi zachovalý, perfektní neprosezená sedadla, nekuřácké auto, pěkná a dostačující výbava, automatická převodovka, zimní sada kompletních pneu k autu.

Auta z Německa bez divadla

BMW mělo dle prodejce opravovanou levou stranu v celkové hodnotě kolem 1800 Euro, což se potvrdilo na místě a ještě kontrolou z naší strany, než se pro auto vůbec vyjelo.

BMW z Německa?Původ a historie

Jen opět zopakuji. Téměř každé BMW je po nějaké opravě 1800 euro v německém BMW servisu je jako v české Škodovce oprava za 5000 Kč, jsou to drobné a nemůžete to vůbec řešit. Několikrát jsem zažil auta po opravách za 8 až 10 tisíc euro a bylo tam jen pár „maličkostí“ po opravě. Stačí vyměnit komplet dveře a udělat lak na 2 až 3 dílech a je to.

Lepší zpráva pro zájemce o auta z Německa je, že to víte. Je to podle mě lepší, než se nechat bláhově „vodit“ jako ovce, jako je tomu u české nabídky, vědět přesně co s autem bylo, být s tím smířen a brát to jak to je. Ten, kdo chce věřit pohádkám, že právě levnější česká nabídka je nebourána, nelakována apod. Tak ať tomu věří. Každý má právo volby :-).

Auta z Německa se slevou

Víte, často se mě lidé ptají, kolik se dá na autě z Německa ušetřit. Pro mě jsou důležitější jiné věci, než vždy pořizovací cena, ale tady to bylo o 50 tisíc kč méně, než v ČR. Jenže v ČR takové auto ani není. Co se výbavy, kilometrů a původu týče.

Pěkné, prostorné BMW kombi za cenu, za jako koupíte třeba Škodu Superb…. Je to na zvážení každého, co preferuje. Takhle vypadají auta z Německa s Mujdovoz.cz. Hledáte podobné auto? Zařídím.

Mohlo by vás zajímat