Auta z Německa a možnosti přepravy do ČR

Doprava auta z Německa? Možnosti jsou zde

Auta z Německa a přeprava aut je často „magie“. Německo je možnost pořídit si nové auto výhodněji a bezpečněji. Co myslím tím bezpečněji? Za celou kariéru dovozce aut se nám nestalo, že bychom například dovezli auto z Německa, které mělo manipulovaný tachometr s nájezdem kilometrů.

Totéž platilo, když jsme dříve vozívali i auta z Holandska. Auta z Holandska dávala smysl jako například zde Mitsubishi Outlander PHEV. Ano Holandsko, dávalo smysl na nákup hybridních aut. Proč? Protože je jich tam více a jsou v dobrém stavu poměrem výkon cena. Nevýhodou Holandska a tamního trhu s ojetými auty jsou prodejci. Poslední dobou často přistěhovalci, kterým jde jen „rychlou kasu“ a takové obchody jsou opravdu velice rizikové.

Auta z Německa a přeprava do ČR?

Dovoz auta na kamionu

Auta z Německa se do ČR vozí různými způsoby. Můžete si najmout dovozce, který vám zařídí dovoz auta na kamionu. Většinou se jedná o větší firmy, které nabízí kompletní služby a zázemí. Takový typ dovozu auta z Německa bývá samozřejmě nejdražší. Ale zase máte vše v „plné výbavě“ a nemusíte se o nic starat. Je to pak už jen o výběru vhodné firmy a nikomu „nenaletět“. Do Německa pro auto nejedete NIKDY osobně. Vše probíhá na dálku, ceny za takový dovoz se pohybují od 40 až 90 000 Kč. Zdá se Vám to hodně? Ano, ale na obranu těhle dovozců musím uznat jejich náklady. Nejde to levněji!

Některé dovozové firmy si navíc počítají různé příplatky za cokoliv, tak si na to dejte pozor. Platíte zálohu na auto a nebo rovnou plnou částku. Jakmile Vám někdo auto doveze, tak jej musíte koupit, jinak o zálohu přicházíte. Nabízíme zde jednu zásadní radu. Nevěřte reklamním řečem, že pokud se Vám auto nebude líbit, tak jej bez problémů vrátíte. 😂😂😂 Takhle tenhle byznys nefunguje. Na jeden dovoz online se koukněte zde. Jedná se o klientskou zkušenost!

Dovoz aut na podvalníku

Tenhle typ dovozu jsme nejvíce využívali i my v Mujdovoz v době „Korony“. Chcete něco vědět o dopravě na podvalníku? Je to z počátku zábava, ale jakmile takhle jezdíte třeba rok, tak si sečtete časové ztráty, které logicky vznikají, neboť můžete jet max. 100 km/h a v případě kolon, musíte stát stejně jako kamiony atd…. Když k tomu přičtu větší amortizaci auta, vyšší spotřebu paliv a vyšší riziko pro transport, tak již nyní tuhle nenabízíme. My jsme si své „odtahali“. Jen vyjímečně děláme dovoz auta z Německa na podvalníku. Ale vždy! Jsme nabízeli i klientům, že mohou jet do Německa s námi osobně, na čemž si zakladáme.

Jak se pohybují ceny za dovoz auta na podvalníku? Cena za dovoz auta na podvalníku se často liší. Pohybuje se od 18 000 Kč až po X desítek tisíc. Je důležité vědět, co obsahuje cena za dovoz. Jakou formou probíhá, jaká je serioznost dovozce atd… Jen si dejte pozor na různé dovozce, kteří mají např. cenu za dovozu auta za nějakou částku a pak ještě přičítají kilometrické ceny např. 1 km za 17 kč, manipulační práce atd.. To se bavíme jen o transportu auta do ČR. Kde je ostatní servis?

Auta z Německa a přeprava aut u Mujdovoz.cz? Jednoduše!

U Mujdovoz máme pro dovoz auta jednu cenu. Obsahuje vše, co je potřebné pro dovoz auta z Německa do ČR. Pro nás je primárně důležitý původ auta. Proto si zakládáme na kvalitním výběru aut z mobile.de, před samotným dovozem. Neděláme „slepé“ výjezdy a někde v Německu konktrolovat potenciální vraky. Proč? My dovážíme auta. Nejsme jen kontroloři aut, které jsou již na inzerátu podezřelé. Věděli jste, že? S Mujdovoz budete u dovozu osobně v Německu!

Proč je lepší být u dovozu auta osobně?

Protože víte o dovozu vše. Kdo jej prodává. Kolik auto opravdu stojí a vidíte kontrolu auta a vše kolem. Více transparentně již dovoz auta z Německa udělat nelze. Na mobile.de popř. autoscout.de je jistě mnohonásobně širší nabídka ojetých aut, než je tomu v ČR. Ale člověk nemůže věřit všemu co tam vidí a musíte vše prokontrolovat.

Zaujala Vás naše služba pro dovoz aut? Jsme féroví a přímí, působíme po celé ČR.

Neoddalujeme termíny a když něco řekneme, tak to platí.

Kontaktujte Mujdovoz.cz a jdeme na to.

Těšíme se na spolupráci

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat