Hledání auta z Německa

Auta z Německa nejsou a nikdy nebudou o 100% jistotě. Již jsem to několikrát zdůrazňoval a říkal i naprosto neznámým lidem, kteří mě jen tak zavolají a „vytahují rozumy“ a považují Německo za jakousi jistotu všeho. Takhle tenhle business nefunguje.

Německo má své nesporné výhody:

  • Stav aut – Auto se 150 Tis.km nemá na podvozku většinou žádné problémy.
  • V historii – jasně a lehce dohledatelná. Nedohledáte? Nekupujete! Prosté.
  • V serióznosti většiny prodejců – klíčové slovo většiny nikoliv VŠECH
  • Velice zachovalé interiéry , těch výhod je více

Auta z Německa mají i nevýhody:

  • I v Německu jsou prodejci idoiti
  • I v Německu můžete koupit zatajenou bouračku – především, pokud jdete především po ceně a věříte na pohádky…. Takových lidí je pořád stále dost. Ano, i dospěli lidé mají rádi pohádky o ojetých autech a věří jim :-).

Veliké množství prodejců ojetých aut v Německu zaručuje dokonalý chaos pro člověka, který se v branži nevyzná, neboť na fotkách všechna auta vypadají stejně . Rozdíly jsou v detailech…a nikoliv na fotkách.

Kdy se vyplatí dovoz? Chcete hezké a zachovalé auto

Příklad za všechny je tenhle krásný Volkswagen Transporte T6, který jsme společně s klientem vybrali. I takhle může vypadat dodávkový automobil z Německa! Osobní auta nejsou takový problém, ale dodávka v hezkém stavu je výzva! 🙂 Volkswagen pocházel od řemeslníka, který auto prodal do Bazaru. Nicméně tento Volkswagen Transporter T6 byl v nevídaném stavu.

V Německu v podobných autech fungují většinou nějaké autopůjčovny, přepravní společnost, stavební firmy apod. A tomu odpovídá i stav auta ačkoliv je z Německa. Jedna velká katastrofa.

Vezměte si třeba takové auto po silničářích…. taková auta z Německa mají najeto třeba jen 70 Tis. Km, ale jsou to často mrtvoly ať již motory, převodovky, spojky…o interiéru se nebudu vůbec bavit, neboť je to hrůza. Nákladový prostor není překážkou, neboť o ten přece nejde a je jedno, jak vypadá…

Pokud hledáte hezká a zachovalá auta z Německa, popř. i dodávkový vůz, vypadající hezky, tak mě zavolejte a společně nějaký vhodný vůz najdeme i pro Vás. Může to trvat i delší dobu, jako v případě téhle T6. Trvalo to měsíc…,ale bohatě se to vyplatilo… Stav auta hovoří za vše.

Mohlo by vás zajímat