Auta z Německa?

Jaká auta z Německa vozíte?

Tohle je velmi častý dotaz zájemců o dovoz aut z Německa. Auta z Německa ano, ale jaká auta nejčastěji vozím. Nepatřím mezi firmy, která by vozila jen luxusní auta a ani nechci. To neznamená, že jsem pár luxusních aut nedovezl např.. Nemám na tom postavený obchodní model, abych takhle působil.

Asi nejlépe moje zaměření vystihuje prosincový dovoz aut z Německa. To jsem zařídil dovoz dvou aut z různých „světů“.  V jeden den se konal dovoz Audi A6 ALLROAD z roku 2019 sympatickému klientovi z Prahy a za hodinu a půl jsem nakládal auto úplně jiného segmentu pro sympaťáka od Litomyšle. Ford Transit 2007. U Transita v nižší cenové kategorii je vždy jisté riziko, ať již stavu, koroze, bouračky apod. 13 let starý transit, má život často za sebou. U tohohle jsme s klientem věděli, že asi nefunguje webasto, nešlo rádio (Což u Fordu je občas pravidlo).

Cena u dovozu auta

Tenhle dovoz aut nejlépe demonstruje, mé fungování. Vozím všechna auta, která splní moje podmínky pro dovoz aut z Německa. Nekoukám na to, kolik auto stojí, svou práci dělám vždy stejně. Buď naplno a nebo vůbec.

Dovoz Audi? Zařídím…Dovoz Ford? Zařídím

Mě je jedno, co je to za auto. Jestli Audi, Mercedes nebo Lada. Mě je jedno k čemu budete vůz používat, jestli kvůli image, kvůli cestování nebo kupujete auto pro rodinu. Zkrátka auto, které jste si vybrali, tak jej potřebujete a mým úkolem je zařídit, abych eliminoval, že někomu tzv. naběhnete. To je celé, to je celý smysl Mujdovoz.cz

Co mě NIKDY není jedno, je stav auta, původ auta, historie a ať to všechno kolem auta dává smysl a sedí to. Velmi mně baví reklamní poutače na jisté autobazary, že jejich vozy mají 100% původ!!!! A jaký by měl být? Ptám se.

Původ auta beru jako základ a nikoliv jako konkurenční výhodu. Kolikrát jsem zájemce o dovoz aut z Německa odrazoval od koupě!!! Ani to už nepočítám, neboť jsou někteří lidé, kteří stále nepochopili, že šetřit při nákupu ojetého auta, se nemusí vždy vyplatit.

Auta z Německa bez nervů s Mujdovoz.cz

Mohlo by vás zajímat