Nejčastější otázky pro auta z dovozu

Auta z dovozu a jak na něj

Jak postupovat při dovozu auta s Mujdovoz?

Auta z dovozu jsou Vám blíže, než se zdá. Zavolejte nám, popř. napište email a my se Vám ozveme v co nejkratším termínu. Máte vyhlídlý vůz např. na mobile.de? Pošlete nám přímo odkaz na daný inzerát s Vaším telefoním číslem. Zajímají Vás naše zkušenosti s mobile.de?

Co se děje pak?

My zavoláme prodejci na auto z mobile.de.  Zjišťujeme vše, co je nutné, aby auta z dovozu byla v pořádku. Ke každému autu z dovozu přistupujeme tak, jako bychom jej vezli sobě!!!

Tohle není klišé, ale naše strategie, díky které fungujeme již několik let a díky které „zamotáváme“ hlavu kapitálově silnější a více online konkurenci pro dovozy aut. To, jak děláme dovozy aut my, tak online dovozce nikdy neokopíruje, neboť nemá takový cit pro zákazníka a prostředí německého trhu s ojetými auty, jako my v Mujdovoz.

Jaká je cena za dovoz auta?

U nás je za dovoz auta 1 cena. To co vidíte, není nějaká provize za dovoz auta z Německa. Jedná se o konečnou cenu vč. německých značek, pojištění, telefonování.  Navíc, jako bonus a jako jedinní dovozci aut z Německa v ČR nabízíme sdílený dovoz, který je ještě výhodnější pro všechny. Jak pro nás, protože šetříme čas, tak i pro zájemce o auto z dovozu, neboť šetříte peníze při dovozu auta.

Platí zájemci o dovoz auta s mujdovoz nějaká procenta z pořizovací ceny auta?

Zákazník s námi NIKDY neplatí „nějakou vyšší“ cenu, jen za to, že má peníze a chce si nechat dovést dražší auto! U nás je 1 cena za dovoz auta. Kupujete auto za 300 000 Kč nebo 5 milionů korun?

Nemáme procentuální navýšení při dovozu auta u dražších a luxusnějších aut. Nevím, proč by měl někdo platit více za to, že chce dovést dražší auto. Je to jako byste si šli koupít rohlík a jen díky tomu, že vyděláváte více, Vás bude stát rohlík o 2 koruny více? U nás NE!

Jak jedou auta z Německa do ČR?

S Mujdovoz se dovoz aut z Německa realizuje téměř vždy po vlastní ose. Tzn. Auto z Německa jede po cestě a nikoliv na kamionech nebo odtahovkách.

Auta z dovozu se zákazníky!!!

Zákazníci jedou na 98% vždy s námi. Lidé oceňují, že jsou v Německu osobně a s Mujdovoz.cz je vše naprosto transparentní. Vidíte ceny, veškeré příslušenství a jiné nezbytnosti k dobré koupi. Navíc Vy, jako zákazník jste vždy na kupní smlouvě! Tohle opravdu není standartní. Tohle se Vám nejen u online dovozce aut, může jen zdát – tam nevíte nic, kromě konečné ceny za kterou auto od prodejce koupíte. Jakékoliv potenciální slevy, záruky jsou v „luftě“.

Dává Vám takový přístup k dovozům aut smysl? Pokud je třeba, jedeme i o víkendu, aby klient měl daný vůz a nikdo mu jej nekoupil.

Víkendový dovoz aut s Mujdovoz.cz

Kontaktujte nás a zařídíme rychlý dovoz aut i Vám.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří Janíček, zakladatel projektu Mujdovoz.cz

Mohlo by vás zajímat