Ostravský týden pro auta z dovozu

Auta z dovozu aneb ostravský týden

Nevím čím se to stalo, ale stalo se to. 3 klienti, 3 auta z dovozu a všichni klienti byli z Ostravy.

Předně bych chtěl všem zúčastněným ještě jednou poděkovat, že vstoupili do mého života a poznal jsem je. Skvělí a pohodoví lidi….říkám to pořád, mám štěstí na klienty!!!

Auta z dovozu…. den první

Úterý začalo dovozem Mazdy 3. Jednalo se o Mazdu od dealera značky Mazda. Auto bylo po soukromé osobě, po prvním majiteli. Nízký kilometrový nájezd, originál servis Mazda.

Pro Mazdu jsme jeli do Německa až k Rakouským hranicím do města Garmisch-Partenkirchen, ano to město, kde se skáčou skoky na lyžích.Krásné město, takový německý Aspen…se vším všudy. Sympatický klient z Ostravy, krásné auto, které splnilo vše, co od něho klient očekával… nebylo co dodat. Přeji jemu i jeho manželce, už jen šťastné chvíle v jeho životě!!!…. On ví, o co jde.

Den 2. dovoz Ford Mondeo

Kluci z Ostravy, dorazili do Prahy vlakem, neboť jsem potřeboval dospat předchozí den. Chlapi jeli ve dvou, neboť se potřebovali střídat při cestě zpět…, což plně chápu. Sympoši oba, dali jsme v autě řeč, neboť cesta byla dosti dlouhá…. jeli jsme až na druhou stranu Německa….doslova.

Tam na nás čekal vůz Ford Mondeo v plné výbavě, automat, 4X4 od oficiálního prodejce aut značky Ford. Už jen to prostředí a okolí, kterým jsme jeli….jsme si opravdu užívali… Jednalo se o rekreační oblast v daném okolí….Jezera, vinice…zkrátka nádhera…opravdu. K autu? Nebylo co dodat.

Den 3. dovoz Suzuki SX4 Scross

Opět klient z Ostravy, který si vyhlídl Suzuki SX4 Scross…. sympatický klient, pracující ve velice zajímavém prostředí. Prosím všechny ekoteroristy, až budete zavádět emisní zóny a podobné nesmysly, tak mě zavolejte. Dám vám kontakt na tohoto klienta, který se zabývá odbornými nikoliv politickými studiemi na téma emisí v provozu atd. Budete překvapeni co vám řekne. No spíše nebudete…. je to celé blbost, takhle bych to shrnul.

Krásné Suzuki SX4 Scross přímo od dealera Suzuki. První majitel, servis Suzuki, nebouráno.

Auta z dovozu jsou o původu! Původ je vším, pak řešme servis, ceny apod.

Pokud požadujete vždy dovoz auta s původem, tak jedině auta z dovozu s Mujdovoz.cz J&J

Mohlo by vás zajímat