Auta z dovozu – jak ověřujeme auta a jaká auta klienti poptávají?

Auta z dovozu z mobile.de, jsou často oříškem. Myslíte si. Sednete do auta a vydáte se směr Německo nebo jiná země, tam auto koupíte a hotovo. Nic není vzdálenější realitě a pravdě. Několikrát jsem poukazoval na pár faktů, která se nám již při navolávání aut podaří o autech z Německa zjistit a nedoporučujeme je našim klientům pro dovoz. Přesně tohle se stalo i u několika aut z nedávné doby. Než jedeme pro auta do Německa, chceme detailní informace. Neděláme dovozy aut na slepo, protože pak to dopadne přesně takhle jako s Passatem. Nebo typicky u výhodných nabídek nebo „Amerik„.

Jaká auta z dovozu z mobile.de lidé poptávají?

V emailu máme časté dotazy. „Jaké auto si mám koupit“? Zde máte k dispozici týdenní průřez navolávání aut z Německa, třeba se inspirujete 😁.

Honda CRV jako rodinné auto

Honda CRV je podle mého velmi povedené auto. Za celou kariéru dovozce aut jsme měli tu čest se staršími generacemi, ale i posledními modely, které jsou již ve vyšší cenové hladině. Auta od roku 2013 – 2016 jsou zlatým středem a koupíte je od 12 až 17 000 Euro, dle stavu, výbavy a nájezdu kilometrů. Pár věcí o Hondě CRV jsem napsal v minulosti, jedná se o mé pocity. 😊

Uvažujete na dieselovým SUV? Určitě dejte Hondu CRV na svůj seznam! Vyráběly se jako čtyřkolky nebo předokolky, s automatem nebo manuálem atd…

Tahle konkrétní Honda CRV z navolávání je od dealera Toyota po 2.majitelích, nebouraná a dlouhá cesta domů cca 690 KM se stala právě díky motoru velice příjemnou záležitostí. Turbodiesel od Hondy je podle mého velice povedený motor, vlastní konstrukce netrpící řadou „drahých evropských“ problémů.

Auta z dovozu jsou o informacích předem Cupra Formentor!

Jako třeba krásná Cupra Formentor z videa. I tady u takhle mladé Cupry Formentor, jsme zjistili, že auto mělo opravu předního nárazníku, sedí servisní intervaly a na vozidle proběhlo pár svolávacích akcí a pár reklamací, mimo jiné na odtok vody.

Mazda 6 je oblíbenec pro dovozy

Mazda 6 je kapitolou samou pro sebe. Jedná se o velice poptávané auto pro dovoz auta z Německa. Pokud koupíte jen benzínové varianty, tak by Vás na autě nemělo nic překvapit, co se techniky týče. Můžete se zde podívat na pár videí s Mazdami 6.

Konkrétní navolávání Mazdy 6 a problém s 2019!

Klient nám poslal 2 Mazdy Kombi v dvoulitrovém benzínu s manuální převodovkou. My jsme zjistili informace o obou autech. První Mazda 6 byla úžasná a moc hezká z roku 2017. Mazad byla rezervována pro jiného klienta, který ji ještě ten den koupil. Klient nelenil a poslal druhou dražší Mazdu 6 z roku 2019!!!

Novější MAZDA 6 neznamená lepší auto

Mazda 6 z roku 2019 od dealera Mazdy po prvním majiteli a řeknete si, nic se nemůže stát. Ale může! Tahle konkrétní Mazda již podle fotek měla více než jiná auta použitý interiér, viz. Video z navolávání!!!

A to jsem již zbystřil a začal se o to více pídit po původu a historii auta.

Tahle Mazda 6 byla předmětem krátkodobého pronájmu na celou dobu, což NIKDY! Nevěstí nic dobrého a to se i potvrdilo. Doškrábaný interiér, zavazadlový prostor již z fotek. To znamená, že v reálu bude vše jednou tolik horší. Navíc Mazda 6 z roku 2019 byla po kompletním lakování pravé i levé strany. Nejednalo se o havárii, to ne, ale lakování tam bylo a vzniká zde otázka. Pokud bylo auto dodřené z venku, je dodřené i uvnitř, tak jak se k autu někdo choval? Myslím si, že známe odpověď… Choval se k němu tak, jako k autu z půjčovny. Mazdu 6 jsem pro dovoz nedoporučil a hledáme jinou vhodnou Mazdu 6 pro dovoz.

Volkswagen Tiguan a dovoz z Německa

Oblíbeným SUV pro rodiny od VW? Ano, Tiguan. I zde jsme navolali pár aut a zjistili jsme bouračku na přední část. Na jiném autě lakování a další Tiguan měl za sebou kroupy a nyní mám na whatsapu 4. auto, které budu zjišťovat dnes a budeme věřit, že zvednutí cenové relace pro nákup vysněného Volkswagenu Tiguan bude řešením. Levnější auta v daném roce nebo s plnou výbavou mívají téměř vždy „něco za sebou“. Chcete většího Tiguana? Kupte si VW Tiguan ALLSPACE jako jiní klienti a máte s prostorem vystaráno.

Dovozy děláme jinak než ostatní dovozci aut

V Mujdovoz.cz dbáme na detailní informace před dovozem auta. Ano, děláme dovozy aut úplně obráceně, než ostatní dovozci, ale víme proč a našim klientům tím šetříme čas a především peníze za „prázdné výjezdy pro auta do Německa“.

Proč bychom měli jet do Německa, když již po telefonu víme, že s autem není něco v pořádku? Není k tomu důvod, tedy pokud bychom nechtěli jen dělat reklamu a vybírat peníze za prohlídky. Pak ano. Chceme pro naše klienty vozit dobrá a smyslupná auta. Nejsme cestovní kancelář 😊.

Dává Vám takový přístup k dovozům aut smysl a hledáte nové auto pro sebe či auto pro svou rodinu? Kontaktujte nás a dovoz auta Vám zařídíme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex.

Mohlo by vás zajímat