Co se děje v létě u Mujdovoz.cz?

Auta z dovozu v létě?

Auta z dovozu jsou stále poptávanější u více lidí, ať již díky stavu, výbavám daných aut v Německu a nebo díky lepším cenám. Podívejte se s námi na jakýsi „průstřel“ našich aktivit v létě a uděláme zde malé ohlédnutí za tím, co se v létě na Mujdovoz.cz stalo.

Auta z dovozu ano, ale né vždy!

Občas uděláme jakousi kompilaci navolávaných aut, aby zájemci o auta z dovozu měli představu o tom, jak vypadá realita a jak k dovozům aut z Německa přistupujeme my.

Nemáme problém jakoukoliv zakázku na dovoz auta odmítnout, pokud se nám na dané nabídce cokoliv nezdá. A přesně takové typy aut uvidíte v tomhle videu. Jsou zde vraky, zakamuflované bouračky. Uvidíte, jak třeba poznáte bývalé auto TAXI, ačkoliv tak na první pohled vůbec nevypadá. A nakonec dilema klienta, jestli si má koupit Porsche 911 a nebo Audi RS6. Ano jsou to rozdílná auta, ale cca za stejnou cenu. Které byste si vybrali Vy? 😊😊😊

Audi A5 Sportback a BMW 540D

Dalšími dovozy byla krásná Audi A5 3.0 TDI Sportback. Audinka v původním laku i stavu. Německé auto kupované uprostřed bavorského venkova. Audinka byla pro sympatického klienta z Prahy a jsme přesvědčeni o tom, že si vybral moc dobře. Jenže, než jsme jeli pro tuhle krásku, tak jsme navolávali i jiné Audinky a Alex se byl na 1 auto podívat v Berlíně a katastrofa! Zakamuflované auto po celolaku a s nefunkčními systémy na přední části.

BMW 540D X drive, to bylo ještě silnější kafe. Silné a krásné auto, za vyšší cenu, než Audi A5 Sportback. Bavorák, pocházel přímo z BMW a my jej s klientem kupovali od menšího prodejce, který 20 let pracoval jako přijímací technik v Mercedesu ve Stuttgartu.

Auta z dovozu BMW 540D

Suzuki Swift Sport nádherné a rychlé auto

Dále mimo jiné ukážeme Suzuki Swift Sport v nádherné bílé perleti. Zajímá Vás, jak Suzuki Swift sport jezdí a jakou má spotřebu? Vše uvidíte v našem videu a mimo to i Fiat 500, Mercedes C 3004 matic s nízkým nájezdem, ale prapodivným startem.

Auta z dovozu a jeho kontrola

Poslední příspěvek byl o Fordu Smax z dovozu, který jsme dovezli v březnu tohoto roku. Náhoda tomu chtěla a byl se na něj podívat i jiný dovozce aut, který o autě prohlásil, že je to narafičené auto, prodejce je podvodník a Ford Smax má pokazenou automatickou  převodovku. Náhoda tomu chtěla, že my jsme dané auto koupili o 3 týdny později.

To co se v březnu odehrálo na youtube a sociálních sítích o tom, jací jsme troubové, že nepoznáme auto s pokaženou převodovkou mě tak naštvalo, že jsme udělali test auta s „rozbitou“ převodovkou, aby všichni viděli, jak auto po 3 měsících jezdí. Ti co nás nevíce hejtili, najednou samozřejmě mlčí. Někdo si myslí, že urážíme a pomlouváme konkurenci. TAK TO NENÍ!!! Jen poukazujeme na stav auta. Auto, které jsme s klientem koupili a ukazujeme fakt. Že není pravda, že převodovka byla KO. Naopak danou konkurenci uznáváme, co dokázali na youtube, je to i v popisku našeho videa, ale to se některým lidem číst nechce a raději o vás napíši, že jen pomlouváte. Ale to je bohužel dnešní doba. Nemít dostatečné informace, nevědět o kontextu a jen se k něčemu bezhlavě vyjadřovat.

Hledáte hezká auta z dovozu i Vy?

Kontaktujte nás pomocí telefonu nebo emailu a dobře poradíme i Vám.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat