Cest jak pořídit auto z dovozu za zajímavější cenu než v ČR je několik.

Pro všechny zájemce, kteří stále váhají, jestli zvolit auto z dovozu nebo „zaručeně prověřené původem z ČR“, tak nechť si přečtou nějaké recenze na internetu k těmto tématům. Kdy se i u oficiálních prodejců objevují různě poupravené auta právě původem z ČR. A zbytek aut je stejně dovezených ze zahraničí. S námi máte osobní zkušenost a jistotu, že víte co kupujete a vidíte auto na vlastní oči v zahraničí osobně. Je to jednoduchá a naprosto transparentní cesta pro nákup auta z dovozu.

Jak ušetřit při dovozu auta ze zahraničí je najít mírně poškozené auto.

Co si pod pojmem mírně poškozené auto představit?

Jsou to různé škrábance na karoserii vozu, různé důlky apod. Zkrátka věci, které víte, že nebudete řešit, neboť se Vám při denním stání na ulici stejně přihodí. Ti z Vás, kteří si někdy koupili nové auto, tak se ptám, jak dlouho Vám vydrželo bez škrábanců? Ano pokud bydlíte na vesnici a máte auto v garáži, tak asi do té doby, než jste jeli nakoupit do města do nějakého supermarketu. Ti co bydlí ve městech jako je Praha, Brno nebo Ostrava, tak asi víte o čem tady píšu.

Pro ty, kteří kosmetický vzhled auta opravdu neřeší je zajímavé koupit auto v zahraničí po kroupech a nebo mírně „opřené“ například o svodidla.

Kroupy: Pokud je vůz jen mírně po kroupech a jeho karoserie nevypadá jak golfové hřiště, tak je to zajímavý případ pro koupi. Občas se například v Německu může takový vůz objevit a nejednou je jeho cenovka nižší i o 1500 až 2000 euro, samozřejmě záleží na typu auta. Pak je jen na novém majiteli, zda si vůz nechá opravit a nebo to nebude řešit. Pokud je vůz v šedé metalíze a nebo v podobných odstínech a bude jen mírně zasažen, tak uvidíte sami, že se Vám oprava nebude chtít řešit, ale je to čistě můj názor.

Co znamená mírně „opřené“ auto třeba o svodidla?

 

Mujdovoz.cz nevozí bourané vozidla ze zahraničí, které nejsou schopné odjet po vlastní ose do České republiky.

 

Proč tomu tak je?  Nechceme mít nikoho na svědomí, abyste si koupili vůz, který své deformační zóny „nechal někde u Mnichova v příkopu“, protože tam skončil ve 120 kilometrové rychlosti.

Lze dovést auto, které má odřené dveře nebo zadní víko kufru? Ano, takový vůz lze pořídit a právě taková vozidla jsou zajímavá pro lidi, kteří mají někoho, kdo jim to spraví a nebo s proláklinou ve dveřích zkrátka budou jezdit.

Dalším řešením je, ubrat ze svých nároků na svůj nový vůz. Zeptejte se sami sebe, jestli Váš nový vůz opravdu musí mít xenony, navigaci, zkrátka, jestli opravdu využijete na České D1 adaptivní tempomat a další prvky luxusní výbavy.

Poněvadž, pokud člověk sleví ze svých požadavků, tak se může dostat na zajímavé a zachovalé vozy. Zase abychom si rozuměli, tak např. klimatizace je ve vozech naprostý standard a auto bez klimatizace je dnes na tom stejně, jako byste si koupili tenisky bez tkaniček.

Pak je zde poslední varianta, jak ušetřit na dovozu auta ze zahraničí.

Pokud víte o někom, kdo shání také vůz a chce si nechat vůz dovést například z Německa,  tak ať jede s Vámi a na výsledné ceně za dovoz dvou aut, jak pro Vás, tak pro Vašeho kamaráda se vždy domluvíme.

Mohlo by vás zajímat