Přemýšlíte o autě z dovozu?

Jak na auta z dovozu? Důležité postřehy 1.díl

Auta z dovozu jsou čím dál více reálnější  a preferovanější variantou nákupu ojetého či zánovního auta i pro lidi z ČR, kteří autům nemusí vůbec nijak rozumět a nemusí být ani na auta specialisti. Díky naším zkušenostem a dlouholeté praxi nabízíme zájemcům o auta z dovozu pár postřehů, které by vás mohly zajímat, pokud právě o pořízení nového auta přemýšlíte. Jdeme na to.

Kolik stojí dovoz auta z Německa?

Hned u otázky ceny dovozu auta z Německa můžete narazit na řadu překážek. Někteří dovozci aut mají ceny od……..a konečnou cenu se často téměř nedozvíte, před podpisem smlouvy o dovoz auta.

Jiné firmy mají ceník zvlášť za konzultacem vyhledání, zvlášť prohlídky a pak až doprava auta do ČR.

Jiní dovozci aut počítají i % z pořizovacích cen aut. Čím dražší auto z Německa, tím dražší dovoz auta. My žádné dvojité ceny za dovoz auta nemáme! My nebudeme trestat naše klienty za to, že jsou úspěšní a chtějí si pořídit dražší auto z dovozu.

Naopak zájemcům o levnější auta nabízíme vždy nějaký bonus v podobě slevy z dovozu auta.

Troufnu si zde napsat, že Mujdovoz.cz, jako jedinný dovozce aut z Německa má jasně daný ceník. Cena za dovoz auta je konečná a platí na území celého Německa. Navíc jako další bonus pro naše klienty máme německé převozní čísla vč. pojištění v ceně a vyřízené dopředu!  Tohle NIKDE JINDE NENAJDETE. Co to znamená? Úsporu času. V Německu nebudeme ztrácet hodiny na dopravním úřadě. S námi jde vše svižně a lehce.

Auta z dovozu a jistota

Kdo vám prosím vás řekne někdy tuhle větu, tak se otočte na podpatku a odejděte. Již v minulosti jsem upozorňoval v hodně starém článku o autech z dovozu, že Německo ani jiné země nejsou jistotou ničeho! Je to tvrdý business!!! Tečka. Podívejte se zde např. na to, jak selektujeme auta hned z telefonátů do Německa.

Auta z dovozu? Takhle přistupujeme k výběru aut my 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Tak proč kupovat auta z dovozu? No pokud si jej koupíte v Německu s námi, tak víte o autě původ, cenu, vidíte prodejce auta a další věci, které při „online dovozu auta“, nikdy nezažijete. Nákup auta v Německu je o větší férovosti prodejců, lepším stavu aut a mnohem lepší výbavě aut v dané ceně. Ale musíte vědět, jak na to.

Prostředí ojetých aut v Německu dobře známe a můžeme eliminovat různé finty a triky podvodníků a to také děláme. Co NIKDY neovliníme? Pokud je daný typ auta, který zájemce chce koupit a je problémovým autem již od novoty díky konstrukčním problémům automobilky. Koncern VW či Ford by u některých typů motorů mohl vyprávět. U těhle problémových motorů je lhostejné, jestli auto koupíte v Německu a nebo v ČR. Nepovedený motor či převodovka bude pořád pro nového majitele potenciálním problémem. Ano, my vám poradíme, jaký motor je dobrý či nikoliv, ale minulost nám ukázala, že někteří lidé si nedají stejně poradit a zařídí se po svém. Ale to je v pořádku, všichni jsme dospělí a máme občanské průkazy 😊.

Auta z dovozu a jejich ceny

Cena u auta z Německa není vším.  Vezmeme-li např. oblíbený Volkswagen Passat , tak cena tohoto auta v Německu se může lišit i o více než 4000 Euro. Jako zde! Levný Passat není vším. Vždy za danou cenou něco je….původ, stav, havárie, nedbalý servis a nebo se může jednat o reimportovaný vůz z Francie apod.

Věděli jste například, že pokud koupíte auto s nižším nájezdem než 6 000 Km, tak v ČR při registraci musíte mít zaplacenou daň? Podobná úskalí se objevují nejen u ceny aut. Problémy se objevují především u historie auta z dovozu. O tom si povíme příště.

Chcete nové auto z Německa? Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat