Audi A5 Sportback 1O let staro nové auto

Audi A5 Sportback TFSI

Audi A5 Sportback TFSI? Pokud přede mnou někdo vysloví tohle slovní spojení a má na mysli auto kolem roku 2010 až 2013, tak se přiznám, že mám z toho málem infarkt. Proč? Protože se jedná o velice rizikovou kategorii Aut.

Zaprvé, je to Audi. Hrozí, že čím více majitelů jí bude vlastnit, tím větší problém bude se servisem a dohledáním historie. Za další je často problém ve stavu těhle aut – od chrastících rozvodů počínaje po zakamuflovanou bouračku konče no a za třetí se i v Německu velice často vyskytují auta, která z Německa nepochází. Navíc s těmito auty obchoduje kdejaký jouda, poněvadž jsou žádané.

Nicméně chci vám ukázat jednu krásnou Audi A5 Sportback po prvním majiteli. Přesně takhle má dovoz auta z Německa vypadat a přesně takový stav auta je důvodem, proč si má člověk nechat dovést auto z Německa. Není to cena, ale stav a historie auta!

Audinka A5 Sportback

S klientem jsme hledali tento typ Audinky asi přes měsíc. Klient měl požadavek, že chce benzínovou Audi v automatu. Bylo mu jedno, jestli to bude Audi A4 nebo Audi A5. Jedinné co nechtěl je kombík a kupé, což asi chápu. Kombi je pro mladého klučinu k ničemu a A5 coupe…je tak nějak „nepraktické“.  

Ojetá Audi je problém – jak jsem psal výše u Audi, BMW a Mercedesu je problém s historií, servisem, původem a zakamuflovanými opravami. Přesně tímhle jsme si společně prošli, než jsme natrefili na tuhle krásku. Stačilo přidat 3 tis.euro od původního rozpočtu! Je to hodně? Málo? Já nevím….,ale beru to tak, že auto si kupujete jednou za 5 až 6 let? A podle mě nechcete být hrdí na to, jak jste při nákupu auta ušetřili, a pak do něj budete jen „sypat“ své peníze. Chcete mít radost z každého usednutí do auta, chcete mít radost z jízdy a pocitu hezkého vozu, alespoň já i mí klienti to takhle máme.

Takhle to má vypadat – Audi A5 Sportback

Audinka byla po prvním majiteli, německý doktor, servis jen Audi. Najeto pod 80 TIS.km! rok výroby 2012. Stav nového auta – nekuřácký interiér a uvnitř naprosto 100% stav. Motor, převodovka fungovaly na 1. Rozvody, které mohou být potenciálně problémem u těhle aut nevydaly jedinný zvuk. Takhle má dovoz Audi vypadat! Hledáte podobně zachovalé, byť starší auto z Německa? Zavolejte mě, rád vám jej dovezu.

Zajímá vás, jak vypadají auta, která jsem dovezl s jinými klienty? Zde jsou.

Těším se na příští spolupráci s vámi. J&J

Mohlo by vás zajímat