Od Volva XC 60 jsme museli upustit. Proč?

Audi A4 avant do 250 000 Kč? Recenze

Audi A4 Avant nebyl úplně prvotní výběr pro ojeté auto z mobile.de. Klient hledal pro svou rodinu Volvo XC 60. Proč ojeté volvo? Pro svou bezpečnost a spolehlivost. Jenže ve světe ojetých aut neexistují pohádky s dobrým koncem, obvzlášť pokud nechcete do ojetého auta dávat veliké finanční prostředky. Obvolal jsem 1 Volvo XC 60 z Bavorska a ukázalo se, že kromě koroze blatníku je zde i jiný problém v původu a celkově historie.

Od Volva k Audi A4

Klient upustil od Volva a šel s manželkou do autobazaru. Tam stála Audi A4 a bylo rozhodnuto. Bude to Audi A4. Vždy, když má někdo podobný požadavek na prémiového výrobce v nižší cenové hladině, tak vždy s Alexem zbystříme. Známe prostředí ojetých aut nejen z Německa velice dobře a proto víme, že né vždy se dá v dané ceně najít normální a funkční ojeté auto z mobile.de. Sami se můžete podívat na naše video, kde o zkušenosti s pořízením Audi A4 vyprávím.

A4 avant do 250 000 Kč recenze auta

Nakonec se dovoz ojeté Audi A4 z Německa přes mobile.de podle mého povedla na 100%. Audi byla po prvním majiteli, v původním stavu. Audinka nebyla nijak zásadně vybavená, ale to klient nepožadoval a raději se zaměřil na podtatné faktory výběru ojetého auta z Německa. Primárně jej zajímal stav a historie. Cokoliv z výbavy navíc bude bonus. Audi A4 nahrazovala jedničkovou Octavii, tudíž je to skok jako z jízdního kola do letadla. Audinka jela opravdu krásně a tiše.

Audi? Pozor na motory a převodovky

Dvoulitrový turbodiesel o výkonu 110 KW je výborným motorem a raději doporučuji tuhle variantu, než Audi 1.8 TFSI v daném roce a v daném rozpočtu. Proč? Protože 1.8 TFSI je legendární motor. „Legendární“ v negativním smyslu. Je zde hodně chyb už u nového auta, natož u ojetého. Netvrdím, že všechny TFSI 1.8 jsou špatné, třeba se nějaký povedl, ale já o něm upřímně nevím. Automaty u Audi? To je na delší povídání.

Hledáte také hezké auto pro svou rodinu a nebojíte se klidně vyššího kilometrického nájezdu? Tahle Audi A4 je důkazem toho, že nájezd je jen číslo, pokud je pravdivý a jasně doložitelný. Jako zde.

Dovoz Audi A4 a nejen ji rádi s vámi zařídíme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat