Bude bydlet s náma

Volkswagen Golf 7 GTI

Tohle zachovalé GTI je k prodeji. Jedná se o Volkswagen Golf 7 GTI z roku 2017 s nízkým nájezdem, je velice održované, nekuřácký a 100% interiér. Zajímá vás můj dřívější názor na Volkswagen Golf 7?

Auto je v původním stavu, bez nějakého tuningu apod. 220 PS! Je dostatečný výkon, kašlete na youtubery blbnoucí se silnějšími variantami. I tohle auto umí ve 180 km/h hezky zrychlovat. Navíc je vzhledem k výkonu i úsporné. Dálniční spotřeba daleko za rychlostními limity je kolem 8 litrů! Jízda dle předpisů reálně 5,6 Litrů na 100 km.

Tenhle Golf GTI je v původním laku, je jen opravovaný v Německu na levém nadkolí, zřejmě do něj někdo nacouval, je to v poloměru 5 cm, jinak nic. Píšu to, neboť jsme to zjistil a nechci nic tajit, jako ostatní prodejci. Pokud bych to zde nenapsal, nikdy by to nikdo nezjistil.

O čem prosím ať nikdo nepolemizuje je kilometrický nájezd!!! A stav Golfu, vše co je zde napsáno je pravda!!!

Technicky je Golfík bez investic, je po výměně oleje a filtrů. K autu jsou i zimní komplety s téměř novými zimními pneu Continental. Výbava: vyhřívaná sedadla, zrcátka, bluetooth, xenony, LED světla př. i zadek, parkovací senzory atd…Zřejmě má i Applecarplay – nezkoušel jsem, ale zdířka tam je. Interiér je ve 100% stavu, je nekuřácký, nemá prošoupané sedadla, má dokonce i dojezdové náhradní kolo 🙂

Pokud hledáte hezký a zachovalý Volkswagen Golf 7 GTI, tak zavolejte, neboť u tohohle auta není co řešit. Pokud bude na autě něco jinak, než zde píšu, zvu vás na kafe :-).

Dovoz aut z Německa bez lží a řečí kolem.

 

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Golf GTI
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 43 200
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.