509 000 Kč

Volkswagen Golf 7 GTI

Vážení milovníci výjimečných vozů, dovolte mi představit vám unikátní příležitost stát se majitelem opravdové automobilové perly – Volkswagen Golf 2.0 GTI v raritním stavu, který je absolutním unikátem na trhu. Tento Golf GTI je výjimečný svou historií i původem. Pojďme se společně podívat na důvody, proč by tento vůz měl zaparkovat právě ve vaší garáži:

Auto je Nebouráno, nelakováno: Tento exemplář je v dokonalém stavu, bez jakýchkoli střetů s jinými vozidly či překážkami.

Exkluzivní servisní historie: Každý servisní zásah na tomto voze byl proveden v autorizovaných servisech Volkswagen, což zaručuje nejvyšší možnou úroveň odbornosti a zachování původní kvality a výkonu – poslední servis MIMO VW – výměna Oleje Ravenoll, zadní kompletní vrzdy, 4X nové pneu FALKEN a IRIDIOVÉ Svíčky NGK – originál JAPAN.

Golf má tažné výklopné originál VW tažné zařízení

Originální tažné zařízení: Co dělá tento Golf GTI opravdu speciálním, je originální výklopné tažné zařízení, které nenajdete u žádného jiného Golfu GTI. Tato praktická funkce rozšiřuje možnosti využití vozu a zároveň je integrována s maximálním ohledem na design a funkčnost.

 

Vůz je v soukromém vlastnictví a je k vidění na adrese, která bude sdělena seriózním zájemcům. Jedná se o vozidlo, které bylo vždy pečlivě garážováno a udržováno v ideálních podmínkách. Cena: Cena tohoto unikátního vozu byla stanovena s ohledem na jeho výjimečný stav, raritní vlastnosti a kompletní servisní historii. Jste-li opravdovým znalcem a hledáte něco, co vám poskytne nejen skvělý jízdní zážitek, ale také investici do budoucna, tento Golf GTI je tou pravou volbou.

Stav vozu je víc než vynikající a zaručuje bezproblémovou jízdu a spolehlivost. Další informace: Tento Golf GTI není jen vozidlem, je to vášeň, styl a vyjádření osobnosti. Pokud hledáte vůz, který vás bude reprezentovat a zároveň nabídne vše, co od GTI očekáváte, jste na správné adrese. Nečekejte, kontaktujte nás a domluvte si prohlídku tohoto exkluzivního vozu. Přesvědčte se na vlastní oči o jeho výjimečnosti a nechte se unést jízdním komfortem a dynamikou, které může nabídnout jen pravý Volkswagen Golf GTI v raritním stavu. Těšíme se na vaši návštěvu a možnost předat tento skvost do vašich rukou.

Tohle zachovalé GTI je k prodeji. Jedná se o Volkswagen Golf 7 GTI z roku 2017 s nízkým nájezdem, je velice održované, nekuřácký a 100% interiér. Zajímá vás můj dřívější názor na Volkswagen Golf 7?

K autu jsou i zimní komplety na téměř nových pneu Continental.

 

 

Pokud bude na autě něco jinak, než zde píšu, zvu vás na kafe :-).

U auta s rozumným zájemcem se vždy na čemkoliv domluvím.

Dovoz aut z Německa bez lží a řečí kolem.

 

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Golf GTI
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 45 200
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.