Prodáno

Toyota Prius II.generace je na prodej.

Jedná se o vůz po faceliftu s vylepšenou přístrojovou deskou, vůz je opravdu vyroben 27.7.2007 a nikoliv první registrace.  Tato Toyota prius v sobě nese pohodu, ekonomičnost a zároveň jízdní komfort a dynamiku. Jak je to možné?

 

  • Tenhle prius jezdí reálně do 5 litrů na sto kilometrů, nicméně při předpisové jízdě i za 4,6 litrů
  • Není to žádná brzda provozu umí jet i přes 165 km/h
  • Podvozek krásně drží i při rychlých průjezdech ostrých nebo táhlých zatáček
  • Zrychlení na křižovatce je velice zajímavé a zábavné ne jedno TDI nebude chápat…
  • Úroveň vnitřního hluku je na nízké úrovni, skvělá aerodynamika
  • Po podzemních garážích, po sídlišti apod. umí jezdit za 0 litrů benzínu, totéž umí i při ustálené rychlosti do 45 km/h po rovince. Nabízí tohle jiné auto? Ne, nenabízí 🙂

Co nabízí tato krásná Toyota Prius uvnitř pro své pasažéry? 

Prostor, bezpečnost pro posádku a výbavu, kterou může závidět kdejaké současné auto.

 

Automatická duální klimatizace, tempomat, všechna elektrická okna, el.zrcátka, středovou loketní opěrku s obrovitým úložným prostorem, připojení AUX, Isofixy na zadních sedadlech sloužící k uchycení dětských sedaček, multifunkční volant v kůži.

 

Interiér auta je v extrémně zachovalém stavu, stejně jako exteriér. Volant je minimálně poškrábán, krásně se drží zřejmě proto, abyste měli auto pod kontrolou, když profičíte stovkou téměř pravoúhlou zatáčku a Prius se ani nehne…bez legrace.

Kolik bude stát servis a údržba?

Co to je servis? 🙂 Je to Toyota Prius II.generace! jedno z nejspolehlivějších aut, jako kdy kdo vyrobil! V zahraničí se používají jako vozidla TAXI, mají najeto astronomické porce kilometrů i přes 400 tisíc na původní baterie apod. a stále vše funguje a auta jezdí.  V minulosti jsem měnil například na jiném svém priusu vodní pumpu…stála 1350 kč i s prací. Takže asi tak.  Stejně na autě budete měnit jen olej a brzdy…časem… Nic víc. Rozvody? O ty se nestaráte, auto nemá turbo, nemá DPF filtry, nemá dvouhmoty apod. Takže se tam nemá co pokazit…. Dokonce nemá ani startér 🙂

Tohle auto je v extrémně zachovalém původním stavu po prvním majiteli z Německa, starší pán, který jezdí jen v hybridech. Nyní si koupil novou Toyotu Prius plugin hybrdi a auta mění zásadně co deset let. Tudíž tato Toyota musela udělat u něj doma místo novému modelu.

 

Detailni informace

Značka Toyota
Model Prius
Rok výroby 2007
Počet najetých KM 195000
Stav Ojeté TOP STAV 1.majitel
Barva vozidla Tmavá šedá metalíza
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1487
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.