Již není na prodej

Mercedes E 220D na prodej 4 Matic 2018

Nabízím na prodej Mercedes Benz E 220d Kombi 143 KW 9G 4 Matic

Jedná se o Mercedes z Rakouska. Je po prvním majiteli. Mercedes měl plný servisní paket Excklusive Mercedes. Tento balíček znamená, že se do servisu jezdilo s každou „maličkostí“. A Mercedes to musel odstranit, neboť za to majitel měsíčně platil – tenhle paket nemá mnoho aut, neboť je to jednoduše drahé :-).

Proč jej chtít?

Mercedes je v původním, nebouraném stavu.  Má samozřejmě provozní drobné oděrky. Interiér je nekuřácky a je ve 100% stavu a vypadá tak na 80 tisíc kilometrů. Celkově je to Mercedes a nájezd je u ohohle auta pouze číslo.

Výbava Mercedesu:

Navigace, tempomat, duální automatická klimatizace, blueetooth, SD, sportovní kožená sedadla – el.nastavitelná, vyhřívaná sedadla, el. výklopné tažné zařízení, roletka kufru, síťka, LED BEAM přední světla, zadní LED, 360 st. Kamera. Přední i zadní kamera vč. parkovacích senzorů. Apple car play, ambilight osvětlení interiéru.

orig. AL.kola Mercedes 17 “ žádné 19“ apod. velmi pohodlná jízda.

Motor je 220D tzn. 143 KW – velice úsporný motor, neboť je spojen s 9.! stupňovou převodovkou!!! Pohon všech kol.

Velikost zavazadlového prostoru? Největší kombi….není co dodat 🙂 .

Mercedes je v atraktivní bílé barvě a nyní je bez investic. Tahle auta vydrží daleko větší porce kilometrů. Mercedes má plnou el. servisní historii, kterou mám samozřejmě k dispozici. Tohle auto jezdilo jen dálniční trasy v Rakousku! Proto na něm není nájezd nijak znát. Tenhle Mercedes je pro lidi, kteří chtějí pohodlné a úsporné cestování. Samozřejmě v případě potřeby umí i tohle auto jet velmi dynamicky.

Prosím jen slušné a seriózní zájemce. Prohlídka v Mercedesu není překážkou, naopak jí uvítám, abyste věděli, že je vše v pořádku. Prohlídku si platí zájemce.

V případě dotazů jsem k dispozici.

Detailni informace

Značka Mercedes-Benz
Model E 220 D Kombi
Rok výroby 2018
Počet najetých KM 172 500
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Bílá
Barva interiéru Hnedá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1985
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.