Prodáno

Dovoz Volvo V70 z Belgie nebo Německa?

Zavolejte nám a získejte tohle nově přivezené Volvo. Již  je v ČR, dovoz Volva z Belgie, foto ihned po dovozu auta. Servis volvo, dostačující výbava, vč. navigace. Jedná se o pětiválec Volvo a nikoliv motor od Fordu, který se do těchto vozidel také montoval.

Volva s těmito motory jezdi dynamicky a zároveň i úsporně. není problém s tímto autem jet se spotřebou do 6 litrů nafty i při dálničním tempu.

Proč jej koupit? V prvé řadě je Volvo symbol bezpečnosti! Kvalita zpracování, silný a úsporný motor, automatická převodovka pro pohodlné cestování. Elektrické zavírání zavazadlového prostoru, kvalitní odhlučnění prostoru pro posádku, nicméně tohle mají všechny vozidla značky Volvo. Opusťte konvence a pokud uvažujete o rodinném autě, zapomeňte pro jednou na Octavii nebo Superba a zkuste „Švédsko“. Věřím, že budete příjemně překvapeni.

Několi aut značk Volvo jsme již dovezli, nikdy jsem tomuto výrobci nevěnoval velkou pozornost a nutno říct, že neprávem. Pamatuji si, jak jsem vezl klientovi do Ostravy jeho XC60 a nevěřil jsme svým očím pal.počítači při pohledu na spotřebu, navíc ty sedadla, nechce se Vám vystupovat… Nádhera.

Detailni informace

Značka Volvo
Model V70
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 152000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Světle modrá metalíza
Barva interiéru Černo bílá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1984
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.