Prodáno

Dovoz Hybridu?

Rádi jej zajistíme, neboť jsme již pomohli několika klientům s realizací dovozu auta na hybridní pohon. A tyto vozy se stále více těší většímu zájmu a já jsme za to rád. Konečně není v ČR hybrid sprosté slovo a vítězí nízké náklady na provoz auta. Není to striktně o ekologii, ačkoliv je to u řady lidí vítáno. Nicméně mluvit o ekologii v případě mé osoby, neboť sídlím v Ostravě je úsměvné 🙂 . Hybrid je o dynamice, úspoře paliva a hlavně v případě Toyoty o nízkých náklade na servis auta.

Nyní máme v aktuální nabídce vůz Toyota Auris hybrid Kombi 2015, po prvním majiteli. Jedná se o dovoz auta z Německa. Auto se nikde nenabíjí. Je to Hybridní pohon tzn. 1.8 benzínový motor a elektromotor. Motor má řetězové rozvody, bezporuchovou převodovku. Používá to samé ústrojí jako Toyota Prius Hybrid třetí generace, kterých jsme jen letos dovezli více než dost.

Toyota Auris Hybrid pochází od soukromé osoby z Německa. Má tempomat, el. výbavou, plně vyplněnou servisní knihu.

Toyota Auris Hybrid vs. Toyota Prius?

V porovnání s Toyotou Prius je Toyota Auris více „konveční“ auto, neboť není od ostatních Toyot Auris nijak odlišná. Toyota Prius je přece jen designersky odvážnější a má přece jen o něco lepší aerodynamiku. Prius byl první… to bylo to auto, které dalo základ všem hybridům dneška.

Nyní se již Toyota Auris v nabídce Toyoty nenabízí a nahradila jej legendární Toyota Corolla, která se také nabízí v hybridní verzi. Nicméně Corolla v hybridu stojí od 584 tisíc korun, což je přece jen rozdíl. A řekněme si na rovinu…o 200 tisíc korun corolla lepší není.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé hybridní auto, tak je tato Toyota Auris Hybrid přesně pro Vás. Zavolejte nám a vše ohledně dovozu auta probereme popř. dovoz hybridu zařídíme.

 

 

Detailni informace

Značka Toyota
Model Auris Hybrid
Rok výroby 2015
Počet najetých KM 113 600
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Bílá
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1789
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.