450 000 Kč

Dovoz z Německa Volkswagen Touareg 180 KW 3.0 TDI, 1.majitel v ČR , auto dovezeno z německa po 1.majiteli, krásná metalíza, LED natáčecí bixenony, Kožená sedadla, v autě se nekouřilo, nic není prodřené otrhané apod. 4zónová klima, vyhřívaná sedadla i v zadní části, navigace, SD karty, tempomat, Orig.al kola VW, TZ. naprosto jasný původ i KM. Hezký a udržovaný stav auta.

Auto jsem kupoval před rokem, mělo najeto 119 500. Nyní má najeto 253 tis. km, KM nejsou na autě, motoru, převodovce vůbec znát. Kdo se mnou kdy jel do Německa, tak ví, jak se k autu chovám 🙂

Auto je po výměně oleje a filtrů v motoru – každých 15 tis.km vč. převodovky – měněn každých 60 tis.km! Nové brzdy vč. kotoučů a nových letních pneu. Na autě jsou nyní zimní Nokiany.

Auto jezdilo jen dálkové trasy 1000km tam a zpět do Německa, Belgie vč. jejich nafty. Nic není vytlučené, udusený motor atd. Nebráním se prohlídce ve VW apod nemám co skrývat. Km na autě by nikdo nikdy nepoznal. Auto je garážováno, Vše bude ve smlouvě vč.nájezdu, žádný stav tachometru,ale opravdu najeté km. :-). No a pokud budete chtít dovézt podobné auto, jsem k dispozici.

Áčka a spol, nevolat nepsat… nesmyslné nabídky mě prosím nedělejte, auto prodávám, neměním. Děkuji

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Touareg
Rok výroby 2012
Počet najetých KM 253000
Stav Ojeté - vypadá na půlku Km
Barva vozidla Tmavě šedá metalíza
Barva interiéru Černá Kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.