Již má svého majitele

Citroen C5 2.0 HDI 2016 k prodeji

Citroen C5 2.0, HDI 133KW, 6.st automat. 182 500 km reálný a opravdový nájezd – je to moje auto :-), Auto je v hezké grafitové metalíze – drobné provozní oděrky. Auto je po servisu a nyní bez investic, nabízí obrovský a dobře využitelný zavazadlový prostor. Olej měněn Total z prvovýroby každých 13 až 15 tis.km, Převodovka je japonský Aisin i tam měněn olej. Technicky i opticky je Citroenek v hezkém a udržovaném stavu.

Citroen C5 je nebouraný, před rokem dovezený s plným servisem Citroen. Nyní je Citroenek po výměně rozvodů, vodní pumpy, brzd -přední i zadní vč motorového oleje a všech filtrů vč. Adblue. Nyní je bez investic. Vše bude ve smlouvě vč. kilometrů.

K autu je sada elegantnějších al.disků s letními pneu, než jsou na foto 🙂 Na foto jsou zimní Micheliny Alpiny 6.

Natáčecí bixenony, El. výbava vč. sedaček s pamětí, boční i zadní roletky, Hifi repro vč. subwoferu, duální automatická klima, tempomat, navi, bluettoth, aple car play.

Auto je nebourané, nekuřácké – mnou ježděny pouze dálniční dlouhé trasy. Kilometry na autě nejsou znát viz. foto interiéru. Poslední opravdový Citroen 2.0 HDI. Nejedná se o nutný prodej, ocenil bych člověka, který ví, co je tohle auto zač a ocení jeho kvality. Neskutečné, pohodlné, úsporné, dynamické a spolehlivé auto – za celou dobu co jej mám mě nikdy nezklamalo.

Nic netajím, nekamufluju…prosím volat jen vážní zájemci. Auto s jasným původem, historií, hezkou výbavou.

Detailni informace

Značka Citroen
Model C5
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 187 700
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Šedá metalíza
Barva interiéru Černá látka kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.